Wpis z mikrobloga

@dwa_koty_kastrowane: jest coś takiego jak gwarant, chyba do 9:30 [czy jakoś tak] następnego dnia. Jest duużo droższy niz normalna przesyłka. Ale nie wiem jak to wygląda, żeby ze sklepem sie dogadać oczywiście, żeby tak wysłał. Mowię o DPD, nie wiem jak gdzie indziej. Ale już masz trop, żeby poszperać.
@dwa_koty_kastrowane: UPS zawsze dostarcza na następny dzień, nawet jak się wybierze opcję standard, a nie express saver, możesz nawet mieć do 12:00 przy wyborze opcji express. W DHL też na następny dzień dostarczają, ale nie kojarzę czy są jakieś lepsze opcje bo mało korzystam. TNT też dobre. W każdym razie nie używaj siódemki, dpd, gls i podobnych bzdur.
@dwa_koty_kastrowane: Niby większość kurierów doręcza paczkę na drugi dzień, ale może się zdarzyć tak ze kurier jednego dnia nie zdąży tego doręczyć (szególnie jak mieszkasz na zadupiu) bo zabraknie mu czasu i musi wracać na bazę z odbiorami. Daletego jak wysyłam coś co MUSI być na drugi dzień u klienta to wolę dopłacić i mam święty spokój :)