Wpis z mikrobloga

Co można położyć na stole przed 23-latką?

Stół jest zasłany białym obrusem, jakby zaraz miał ksiądz przyjść. Dziewczyna w jasnej sukience w kwiaty, zgrabna. Nic jeszcze nie powiedziała. Doktorantka. Siedzi na krześle wyprostowana, bawi się palcami.

#tfwnogf #tulpa
  • 18
@Pzanty: Już mówiłem nie jestem ekspert od takich rzeczy, też nie umiem gadać z babkami szczerze to się ich boje XD ale no nw mozę wczuj się w rolę jak np. Bond bądź Bodem takim pro tajemniczym o mało mówi ale jesteś miły i nw szarmancki taki super uber hot w słowach zeby na sam twój głos jej małż się otworzył (sory za wyrażenie)
@Pzanty: W sumie to nie głupie jest :D przyznam ale dobra jak chcesz zrób tak a jak nei to nie ale masz tu coś z mojej wyobraźni :D :

Podejdź do nie powoli patrząc jej prosto w oczy ale nie tak creepy tylko wiesz jakbyć chciał jej podać parasol podczas ulewy. Kiedy już podejdziesz to powiedz tak bardzo męsko takim a'la barytonem czy jak się to zwie "Cześć (wstaw swoje imię)
@Kapitan_SSij_Kotleta: Wiele mi to powiedziało o mnie. Liczy się tylko chęć, a ja zawsze bardziej interesuję się przebiegiem, akcją dodatkową. Mistyką odrzucenia i pragnienia.

Odrzucenie daje większe pole do popisu. Więcej treści. Realizacja to ryzyko końca prozy.