Wpis z mikrobloga

Ostatnio miałem okazję pomóc koledze w zrobieniu strony. Gdy już była skończona, prosiłem aby wykonał przelew na moje konto. Niestety do dzisiaj nie doczekałem się zapłaty więc byłem zmuszony aby zablokować stronę. Cwaniak pozmieniał hasła i e-maile do resetu, lecz do bazy danych było takie same jak wcześniej. Co zostawiłem po sobie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) http://motoshowbielawa.pl/

Teraz czekam na odzew ;d

#januszeinformatyki
  • 175
  • Odpowiedz
@Tifirifi: akurat mając dostęp do bazy danych w wp można duuużo zrobić. Najfajniej jest poczekać aż strona zgarnie ruch i wrzucić duży napis z hostingu "strona wyłączona z powodu nieopłacenia" or sth ;) Ja zanim hajs się nie będzie zgadzał zawsze trzymam stronę u siebie na hostingu. A tak czy inaczej gdzieś sobie czasem zostawię jakąś tylną furtkę, np shella, albo przyuważę dziurę przez którą na przyszłość można wejść...
  • Odpowiedz
@Tifirifi: Czyli organizator tego motoshow bielawa pewnie zapłacił a hajs do ciebie nie dotarł? Ja bym się kontaktował z klientem bezpośrednio i lekko narobił koło d pośrednikowi... I śmiało powiedz, że stronę wyłączyłeś gdyż nie otrzymałeś wynagrodzenia za nią.
  • Odpowiedz