Wpis z mikrobloga

@MajkiFajki: Nie wspomnieli że na Majdanie ostatnio dochodziło nawet do strzelanin i z tego powodu chcieli ich rozgonic. Do tego grozby i przemoc wobec dizennikarzy. A skoro o tym nie wspomnieli pomimo ze bylo o tym glosno w mediach ukrainskich wiec ten artykuł to ruskapropaganda.

Wbrew propagandzie Kijowa i mediów zachodnich na Majdanie Prawy Sektor i neobanderowcy Tiahnyboka nie tylko nie nadają tonu, ale cieszą się - zasłużenie - powszechną
  • Odpowiedz
@szurszur: @MajkiFajki: Ja spotkałem się z przypuszczeniem, że obecny majdan został zinfiltrowany i "przejęty" przez ruską agenturę. Dlatego w mediach Pro-Ru może niedługo "powstać" przeciwko obecnej władzy. Oczywiście wtedy będzie też wymagana inna retoryka od pro-ru mediów.
  • Odpowiedz
@maniac777: Mylisz Ukraińców jako naród z ichniejszymi elitami (trochę jak u nas). USA dostaje szału, bo miały być bazy na Krymie, a tak jest Putol. Dla mnie cała operacja ukraińska jest kolejną Libią, Egiptem, etc.
  • Odpowiedz
@MajkiFajki: Ale zdajesz sobie sprawę, z tego że obecna administracja USA jest jedną z najbardziej prorosyjskich od czasów II wojny światowej? Nikt (może poza Putinem) nie myślał o bazach na Ukrainie. Poza tym Ukraińskie elity (wcześniejsze i obecne) też wypowiadały się przeciw wstąpieniu do NATO (nawet już po aneksji Krymu).
  • Odpowiedz
@MajkiFajki: Obecną ekipę uważam za jak najbardziej anty-rosyjską i pro-unijną (zresztą nic dziwnego, Rosja sama na to zapracowała) gdyby nie jej działania byłaby ona co najwyżej pro-unijna.
  • Odpowiedz