Wpis z mikrobloga

#brzuszki #bebzol #silka

No juz 3 tygodnie regularnie codziennie robie brzuszki i widac efekty. Za jakis miesiac powinnam miec brzuch z kamienia, polecam :D

Oczywiscie, ze nie bede miala brzucha z kamienia, ale wyniki sa naprawde zadowalajace. Poza tym takie codziennie robienie brzuszkow pomaga w wyrobieniu przyzwyczajenia. Planuje do brzuszkow dolozyc jeszcze silke kilka razy w tygodniu, albo jakis fitness :)
  • 6
  • Odpowiedz
@tusiatko: powodzenia, moja żona zanim zaszła w ciążę też się napaliła na tego typu aktywności fizyczne i faktycznie bez jakiegoś gigantycznego nakładu finansowego, kupowania białka i innych cudów można osiągnąć fajne efekty :)
  • Odpowiedz
@pumpkinguy: Robie sit upsy, crunch, legs up i planki. Musze dolozyc jakies na dolne partie brzucha, dzisiaj dorzucilam russian twist. Robie taki sobie 30 dniowy abs challenge, ale niedlugo sie konczy i albo od nowa go zrobie, albo sobie poukladam sama jakies cwiczenia. Gorna partia zaczyna sie ladnie rzezbic, dolna wiadomo, troche za malo ja cwicze, ale tak czy inaczej brzuch zaczyna ogolem nabierac lepszego ksztaltu. Nie mam nadwagi, praktycznie
  • Odpowiedz
@tusiatko: o tak, mąż zadbał i nakupił tego tyle, że teraz mógłbym aptekę otworzyć :) W sumie Tobie mogę przede wszystkim życzyć jeszcze wytrwałości, bo ambicji - jak widzę - Ci nie brakuje :)
  • Odpowiedz
@pumpkinguy: Nie wiem czy sie odwaze zrobic zestawienie przed i po :D

@costadelsol: Dzieki :) Dlugo sie nie zabieralam za to, ale zaczelam miec za duzo kompleksow i sie po prostu wzielam do roboty :D Ale ciesze sie, ze widac juz jakies efekty, to mi daje wiecej motywacji.
  • Odpowiedz