Wpis z mikrobloga

No to opiszę wam moją historię.

Pewnie nikt nawet nie pamięta, ale chciałem sobie kupić Lumię. I kupiłem 520-stkę. I wiecie co?

Wymieniłem za dopłatą po tygodniu, bo to było nie do wytrzymania. Tak #!$%@? gówna jak WP to świat nie widział. Teraz siedzę na Andku i znów jestem w domu. Jedyne co WP ma, to płynność działania, nie szybkość, a płynność animacji, a trzeba powiedzieć, że nie zawsze było tak super.

Reasumując, moim zdaniem: Windows Phone to zuo. Android na zawsze. #bojowkawindowsphone #bojowkaandroid #androidmasterrace
  • 19
@StraznikAlkoholu: a ja zmieniłem z androida na wp i jestem zadowolony. Dzwoni, reddita da się przeglądać, smsy ma, mapy offline jak i online, internety też działają. Nie wiesza się, nie muli. Zdjęcia czasem jakieś robie, złe nie są. 1,5 miesiąca mam lumię 630 i złego słowa nie powiem.
@WielkaPolska: Hmm fanatykiem, myślę, że jeszcze nie jestem, bo mimo wszyatko dałem szansę WP, a że skończyło się tak jak skończyło, to tylko moje osobiste preferencje. WP ma kilka niezaprzeczalnych zalet, jednakże w MOIM mniemaniu, w codziennym użytku zostały przysłonięte przez poważne braki.