Wpis z mikrobloga

@D3lt4: Konsultant. Z dobrym nastawieniem do SAP BW/BI/BO i sprzęgnięcia tego z SAP HANA. A, że jeszcze studiuję, a raczej zmieniam profil informatyki pod kątem właśnie SAP to nie mogę się rozwinąć w 200%.
  • Odpowiedz
@Qrystus: BW wydaje mi się dobrym wyborem :) Coraz większe zapotrzebowanie jest na specjalistów w tej dziedzinie i w sumie dużo ich nie ma, no i kasa całkiem ciekawa :)
  • Odpowiedz
@Qrystus: @D3lt4: Ja teraz coraz bardziej lecę w stronę Enterprise portal, crm, srm i bi. Przy czym portal mam caly, czyli basis i czysta administracja serwerem. Ogólnie webdynpro abap/java + zabawa w funkcjonalnego(mm,fi,hr,bi)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@indiglo: @Jahcob: Powiem Ci, że dużo tego. Od siebie dodam, że Java w SAPie to syf, przynajmniej ze strony BASISu. Bleee.

@indiglo: aktualnie przenoszę się z 3 roku (!) Infy na pwr na wydziale elektroniki (panie, gdzie tu SAP?) na zaoczną lub dzienną informatykę w biznesie na uniwersytecie ekonomicznym we Wrocławiu.

Znam tam dużo ludzi, należałem do koła naukowego zajmującego sie SAPem, mają tam nową specjalność: korporacyjne systemy informatyczne.
  • Odpowiedz