Wpis z mikrobloga

@WinRar: ona jest ograniczona emocjonalnie, bo nigdy nie była kochana, do tego była bita, więc do tej pory nie nauczyła się co to bliskość i pieszczoty, tzn uznaje to na swój sposób, więc nie wszystko lubi, ale jest psem nader cierpliwym, więc mogę tulić, gnieść i tarmosić za sałaty, a ona to znosi ze stoickim spokojem. Teraz śpi z łebkiem na swoim misiu ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@matra: Ja go mam z adopcji bo był do odratowania, a teraz normalny super kochany piesek, w sumie sie wyleczyl ze wszystkiego i zlych wspomnien, staram sie mu tutaj robic male niebo ale ma jeszcze troche odruchy, ale bardzo malo i subtelne. :)
  • Odpowiedz
@dawidf: klucha :3 dla mnie TTB to najlepsze rasy pod słońcem. Ostatnio wygłaskałam prawie wszystkie bulteriery, asty i staffiki na wystawie, nawet się jeden bully trafił [mam za Olzą hodowlę tych psiaków, kochane są] (;

@WinRar: no moja ma świetną psychikę, jest bardzo ułożonym i uległym psem, nie ma lęków [poza tym, że wychodzi z pokoju przy kłótniach czy przekleństwach, widocznie to nie na jej poziom], także problemów
  • Odpowiedz
@matra: No pewnie, musisz subtelnie dotrzec do psa swoja obecnoscia i wyczuc obecnosc psa to pies sie zakocha, tak przynajmniej bylo z moim chociaz tez jest niezalezny charakternie, ale na subtelnym poziomie rozuiemy sie bez slow, ludzie sie moga duzo nauczyc od zwierzat.
  • Odpowiedz
@WinRar: my do niej bardzo dużo mówimy, jest członkiem rodziny tak jak każdy inny domownik. Nie od razu, ale po czasie zaskutkowało - rozumie co się do niej mówi i komunikuje się z nami na swój sposób. Ogólnie mogłabym naprawdę godzinami opisywać jej zachowania, więc nie ma sensu, ale tak w skrócie - wiele rzeczy jest nam w stanie zakomunikować i jest ogólnie cholernie mądrym psem. Takie moje oczko w
  • Odpowiedz