Wpis z mikrobloga

@Pismak: to że mało znana u nas to c-----a? Kilka klubów Bundesligi + 2Bundesligi ubierają więc o czymś to świadczy. Poza tym dostaną sprzęt lepszej jakości niż katalogówki z Nike czy Adidas, bo tylko takie te "wielkie" firmy dają polskim drużynom. Taka Legia już drugi rok będzie p---------ć w takich samych strojach, a ma ponoć dedykowane xD Albo popatrz sobie na nowe stroje Ruchu Chorzów od Adidasa - założę się
  • Odpowiedz
@bebeto39: Boże jak kisnę xD Saller robi sprzęt lepszej jakości niż nike czy adidas? xD Co ty ćpiesz? Pominę aspekt technologiczny, bo w sallerze na pewno o Drifit nawet nie słyszeli, a nawet jeśli mają jakiś swój system, to jestem pewien że jest o wiele bardziej c-----y niż ten nike czy adidasa. No Legia ma dedykowane stroje, bo nikt w Europie w takich nie gra, ma specjalny model koszulki. Nie
  • Odpowiedz
@ancym1: czemu uważasz ze szrot? A reprezentacja Belgii to już w ogóle co? Pamiętam jeszcze jak kiedyś Under Armour wchodził na piłkarski rynek to też były głosy że "co to za c-------o". Chcę tylko powiedzieć że takie wielkie koncerny jak Nike czy Adidas to tylko nazwa, jakościowo inne firmy niczym nie ustępują a nawet bywają lepsze, a cenowo różnica jest znaczna
  • Odpowiedz
@Pismak: koszulkę Jako tak i przyznam że nieciekawa i "ciężko" się w niej grało, ale to było dawno temu. Sallera miałem dresy i były naprawdę dobre
  • Odpowiedz