Wpis z mikrobloga

@choleryk: LEL, my tak naprawdę nie wiemy czy strzelił w pysk, czy symbolicznie spoliczkował. Może to i kontrowersyjne, ale jeżeli to był jedynie gest (tak jak np. kobieta policzkuje mężczyznę xD ) to w sumie afera jest jedynie obyczajowa, media to oczywiście nakręcają dla hajsu i by bronić rządzących, których spora część ludzi ma dość.
no to zastanowmy sie co takiego pan korwin do tej pory zdzialal:

- dostal sie do europarlamentu - done

- pokazal, ze jest wiekszym niepokornym od farage'a - failed

- pokazal jakim jest ekonomicznym i naukowym ignorantem podczas pierwszego przemowienia - done

- blysnal gieniuszem dowcipu podczas negocjacji w sprawie nowej frakcji w ep - done

- pokazal wyzszosc XIXw zasad nad tymi z XXIw uderzajac posla na oficjalnym spotkaniu - done
@LordOfTheBananas: ja stary jestem, ja jego standardy znam i juz widzialem co wyprawial. faktycznie trzyma sie tych swoich standardow, tylko zagapil sie, ze te sie 'lekko' zmienily od czasow dzikiego zachodu i krajow libertarianskiej afryki ;)
@Pehuen: nie rozumiesz nadal / tu nie kwestia tego kto komu za co, może i się boniemu należało. Tak sobie myślę, że fajnie by go było przypalać, zgwałcić wnuczkę i polecieć w śliniaka z jego psem. Fajna opcja?
@Pehuen: jest i dowód, że zwyczajnie nie ogarniasz, z inteligencją "za pan brat", nie mam do Ciebie żalu, bo nie każdy jest super zajebiście inteligentny, podejrzewam, że chcesz dobrze, ale głowa nie przerabia
@choleryk: powiedz mi zatem cóż takiego mądrego wymyśliłeś. Że nie można tknąć żadnego kapusia, bo jak się już przekroczy granicę raz to potem można robić gorsze rzeczy? O to chodzi? Honorowy plaszczak to tylko honorowy plaszczak. To nie jest przemoc. Ja przemocy nie popieram. Logiczne to może jest coś tu wypisał, ale cholernie głupie... Widać jesteś tak zajebiście inteligentny, że nawet tego nie widzisz( ͡° ͜ʖ ͡°)