Wpis z mikrobloga

WOW

Nie dość że po ciężkim tygodniu pracy człowiek wraca do domu szczęśliwy na znak rozpoczynającego się wekendu to na dodatek czeka na niego #wykoppaczka totalnie zostałem zszokowany gdyż tak naprawdę już nie myślałem , że coś do mnie przyjdzie i dla tego tym bardziej to było zaskakujące i wręcz przyjemne, jak ja lubię takie niespodziewane niespodzianki :)

Chciałem bardzo podziękować Martynie - @alma_ . Jak już zobaczyłem, ze karton jest wypełniony papierami z gazet to domyśliłem się, że to ta -tak ta paczka zafascynowany w tym co jest w środku, z natury jestem bardzo ciekawski, dlatego w euforii zacząłem rozpakowywać zawartość i powiem tak choćbym miał znaleźć tam tylko cukiereczka to byłbym szczęśliwy tym, że ta paczka przyszła i tym, że miałem przyjemność dostać tak fajny list i to mi przysporzyło najwięcej radochy, dosłownie poczułem się jak dzieciak, gdyż ostatni raz jak dostałem list pocztą to było chyba na kolonii jakieś 20 lat temu, i jeżeli myślisz że masz nieczytelne pismo to ciesz się że nie dostałaś listu ode mnie, bo a to sam po sobie nawet nie mogę się rozczytać :P także wszystko przeczytałem z największą przyjemnością, PS- a ja ci zazdroszczę że tak blisko morza mieszkasz :P Także dziękuję jeszcze raz za paczkę która osłodzi mi zycie, dzieki której poczuję trochę nadmorskich klimatów przykładając do ucha szum fal, a w wolne popołudnie czytając historię Gdańska, a nocami być od opieką IZYDY :D heheh

PS. Nie wiedziałem że czytanie listu przysporzy mi taką frajdę naprawdę, a to tylko lub aż, słowa na papierze, naprawdę dzięki serdeczne i od razu wekeend jest piękniejszy, i nawet bym nie pomyślał że trafi mi się #rozowypasek :P #wykopoczta #wykoppoczta
źródło: comment_WpfctbpJ263IISuwIudy63Sz3Z19OIKH.jpg
  • 4