Wpis z mikrobloga

@kozio23: wiadomo lepiej dla portfela, że płacą, ale skoro to fabryka to mam pytania. Mianowicie czy wiesz jak wygląda proces testów wytrzymałościowych? I czy komponenty z sprowadzane z Chin(lub innego kraju) i tylko składacie czy sami od podstaw wytwarzacie części?
@linoleum: sprężarki, wszystkie blachy, rury, malowanie itp są miejscowe, chińskie są klamki, plastikowe drobne elementy niemające ważnego znaczenia konstrukcyjnego, zaślepki, tyły itp. Jest osobny budynek gdzie mają wtryskarki.

Z testów to widziałem tylko kilka Life testów na korytarzu, nie byłem w dziale testów Ale takowy jest.
@vesterr: A jaka gwarancję mają lodówki? 2-3 lata? A i tak wszystkie działają dużo dłużej.

A tak poza tym to mi osobiście dużo sprzętu chodzi dosyć długo. Kupiłem kiedyś laptopa za ~1300zł i chodzi już piąty rok, a ogólnie w internecie piszą, że ten model ma problemy z chłodzeniem i faktycznie mocno się grzeje, ale chodzi już piąty rok.
@mk87so0: Miałem kiedyś komputer 9 lat nie do zdarcia, solidne plastiki zaczepy itd. Obecny ma 2 lata plastiki w zaczepach obudowy już w niektórych miejscach odpadły, obudowy wtyczek popękały, wejscie usb się spaliło a mikrofonu/sluchawek wyrobiło....