Wpis z mikrobloga

@EugeniuszMotyka: W tym momencie mam zaplanowane 5 AMA z czego każde wyjdzie po 25-30k znaków, każde AMA to całkiem sporo roboty (nawet jeśli z perspektywy odbiorcy tak nie wygląda). Więc póki co nie jestem w stanie powiedzieć jakie będą później. Jeśli ludzie będą chcieli czytać AMA z Tysonem to będzie. :)
  • Odpowiedz
@Benzen: Właśnie kończę jedno z najciekawszych wg. mnie redditowych AMA z dziewczyną, która spędziła 16 miesięcy jako s--s niewolnica. Później James Deen i Asa Akira, czyściciel zwłok i, najprawdopodobniej, Buzz Aldrin albo Bill Gates. Oboje są ciekawymi postaciami, z tym, że z astronautą było niedawno (tyle, że nie z takim, który lądował na księżycu). AMA z uciekinierem z Korei Północnej też brzmi bardzo ciekawie.

@kAdi: Wymyśl jak zrobić, żeby zoba.to (wykop.pl ma limit 20k znaków) nie robiło mi sryliona spacji pomiędzy odstępami bo to jakiś chory horror kto to zaprogramował. Przykład. Mam edytor tekstowy w którym jest
  • Odpowiedz
  • 0
@HasamPoGalaktyce: a ten zoba.to nie jest wykopowy, tzn własność wykopu? Może tam do kogoś warto napisać o tym formatowaniu, jutro zobaczę na czym polega problem ;)
  • Odpowiedz
@kAdi: No właśnie jest wykopowy, dlatego wolałem skorzystać z niego niż z pokazywarki, ale trochę jest on, mimo wszystko, zepsuty. Chociaż i tak lepiej niż przy ama z kosmonautą gdzie gify zamieniło mi w obrazki z moim podpisem chociaż mam tę funkcję wyłączoną. xD
  • Odpowiedz