Wpis z mikrobloga

Kupiłem do pracy drugą lustrzankę na allegro. Używkę. Wszystko bezpiecznie dotarło, ładnie zapakowane, sprzęt w bardzo dobrym stanie. Pozytyw poszedł.

Sprzedawca dziś do mnie dzwoni, czy wszystko jest ok. Mówię, że tak. Pyta się mnie, czy sprzęt podczas przesyłki się nie naruszył. Mówię, że nie. Pyta, czy jestem zadowolony. Odpowiadam, że oczywiście, wszystko w porządku, wiedziałem co kupuję i że jestem bardzo zadowolony. Zaczął mi zadawać kolejne pytania o lustrzankę, aż w końcu do mnie dotarło, że... gość po prostu już się stęsknił za swoim Canonem. Przyznał, że czuje sentyment do tego aparatu i ma nadzieję, że będę o niego odpowiednio dbał. Że dużo z nim przeżył i że bardzo ciężko było się mu z nim rozstać. Obiecałem mu, że na pewno nie będę traktował tej lustrzanki jak zabawki i to go chyba trochę uspokoiło.

Westchnął i przed zakończeniem rozmowy powiedział, że cieszy się, że akurat ja kupiłem ten aparacik a nie jakaś małolata z fanpejdżem. Miło :).

#canon #lustrzanka #dslr #fotografia #truestory #wygryw
  • 41
@pneumokok: bez szału, canon 550d z kitem i jakimiś drobnymi pierdołami (samowyzwalacz, karta sd) za 1050zł, ale sprzęt w pełni wystarczający do mojej pracy. co do wad ukrytych - przed tą rozmową sprawdzałem sprzęt i wszystko śmiga w pełni, nie mam na co narzekać :)
@Szymszel: Nigdy nie liczyłem. Niestety dużo zdjęć też robiłem rodzinie a to są takie zdjęcia co się nie za bardzo nadają do pokazywania wszem i wobec :-P