Wpis z mikrobloga

Z cyklu #bekazprawnikow, może #prawo oraz #studia i #matura. Startując na prawo na UAM-ie, postanowiłem zajrzeć na forum rekrutacyjne, na którym, się wie, roi się od licbazy, która czasem faktycznie stara się wyjść na poważniejszą w necie niż jest w realu. Ale ten post z tematu "Poznajmy się - prawo" wygrał wszystko. :D Trolling i pojazd po ambicjach rewelacja.

Ależ witam szanowne państwo, słowem wstępu matury prawie nie zdałam, ale beka max, złożyłam na prawo. Brzmicie jak moja babcia podczas gotowania rosołu w niedziele, nudno i bez polotu. Ale noł offens, mam nadzieję, że się wszyscy lepiej poznamy na wyjeździe integracyjnym. Może okaże się, że nie jesteście takimi nolajfami i nerdami. Ja osobiście jestem zajebista i nikt z was mnie nie przepije. Aplikacją się nie martwię, moja rodzina od 6 pokoleń prowadzi jedną z najlepszych kancelarii prawniczych w Polsce.


Chciałabym się jeszcze zgodzić z koleżankom, która założyła ten topic, Łódź jest brzydka jak kupa.


Znaczy ten, mam nadzieję, że trolling, bo inaczej trochę wstyd mi się z kimś takim spotkać na wydziale. :(
  • 2
  • Odpowiedz