Wpis z mikrobloga

Może i będzie #gownoburza, ale nie czaję logiki części wykopków. W tym znalezisku pocisnęli równo cały Kościół katolicki (z wyzywaniem od ciemnogrodu, tępoty, IQ mniejszym od myszy kościelnej, zaraza, palić na stosach). Pieprzeni biotechnologowie i bioetycy w jednym. Teologowie i znawcy Kościoła - czemu, skoro nie jesteście wierzący/nie lubicie Kościoła po prostu go nie olewacie? Jak tak robię ze wszystkim co mnie nie dotyczy i żyję. Może faktycznie z tą nienawiścią bliżej wam do islamu niż chcrześcijaństwa? Może rzeczywiście w tej religii za dużo miłości? Pomodlę się was i te wasze hejterskie móżdżki

#religia #milosc #gimboateizm
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@d__k: każdy kto ma mózg i nie musi być naukowcem z czasem dochodzi do wniosku, że tak super istota jak bóg nie wymyślił by takich bajek - dla mnie one są zbyt "ludzkie" żeby były tak wyniosłe jak niektórym się zdaje, że są. Co nie zmienia faktu, że bardzo mało jeszcze o świecie wiemy, a dzieją się w nim "cuda" , których w żadnym wypadku nie należy traktować jako dowodów
  • Odpowiedz
@Mysiunia_: dowodów na istnienie boga nie było i nie będzie tak jak dowodów na to że nie istnieje. myślę ze wiara to słowo klucz tutaj :)
  • Odpowiedz
@d__k: jooo, ale opieracie się na bajkach. Nie mówię, że istoty wyższe nie istnieją, tylko ludzie dorobili bajki i teraz mamy kościoły i procesje i celibat, lol.
  • Odpowiedz