Wpis z mikrobloga

Hej, hej.

Niebo zasnuło się gęstą powłoką chmur tak, że wydaje się jakby było późne jesienne popołudnie, a nie środek lata.

To jest ewidentnie znak, że czas na podsumowanie rozdawania kostek.

Przede wszystkim dziękuję wszystkim za zabawę.

Informujcie mnie jak będziecie organizowali jakieś konkursy np. achtungi, afterparty etc. – jeżeli będę miał taką możliwość to podeślę kilka kostek. Ale oczywiście nie obiecuję – bo teraz już jestem z nich wyprztykany.

Niestety nie udała mi się rzecz najważniejsza - nie rozreklamowałem się na tyle aby dostać jakąś propozycję pracy lub stażu jako początkujący programista java :/

Ale do rzeczy:

Ostateczna lista osób, do których wyślę kostki wygląda tak (miało być 10, wyszło nieco więcej):

(a wyślę, tuż po tym jak otrzymam wszystkie adresy :P )

1. @Jofridd

2. @Keygan

3. @TheGirl

4. @bialepaski

5. @powro91 x2 kostki – jedna do ponownego losowania

6. @Mysterii

7. @kamdz (nie mam Twojego adresu – czekam 48h i wylosuję kogoś innego ;P)

8. @Felonious_Gru (nie mam Twojego adresu – czekam 48h i wylosuję kogoś innego ;P)

9. @wuut

10. @marcin-kowalczyk-900

11. @KKKas (nie mam Twojego adresu – czekam 48h i wylosuję kogoś innego ;P)

12. @Kangel (nie mam Twojego adresu – czekam 48h i wylosuję kogoś innego ;P)

13. @mmkar (nie mam Twojego adresu – czekam 48h i wylosuję kogoś innego ;P)

Jak widać dodałem i @KKKas i @Kangel żeby się nie bawić w rozstrzyganie.

Jak kogoś pominąłem to koniecznie mi o tym napiszcie.

Poniżej wklejam zdjęcie. Bo tak jak już gdzieś pisałem – sporo siedziałem nad tym kostkami, cały czas eksperymentując - samemu dłubiąc, szukając materiałów, zamawiając gotowe kostki itp. Wreszcie udało mi się stworzyć kostkę idealną (po prawej). Tylko, że tych ostatnich mam tylko 7. Więc proszę, aby z tych osób z listy każdy mi jeszcze napisał – którą chce kostkę – tę z lewej (która powstała jako pierwsza) czy właśnie tę z prawej. Najlepiej tutaj, pod spodem, lub na priva. Pierwszeństwo wyboru mają ci co są wyżej na liście – reszta otrzyma to co zostanie :)

Jeszcze raz się kłaniam i pozdrawiam.

**********************************************************************

UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA

Jak wiadomo nie ma nic za darmo hehe.

REKLAMA:

1) KOSTKA POLITYCZNA

http://allegro.pl/show_item.php?item=4398583725

2)

Brelok LennyFace

http://allegro.pl/show_item.php?item=4385724394

3)

Szukam pracy lub czegokolwiek jako początkujący programista Java (najlepiej we Wrocławiu, ale może być też Poznań, Łódź lub inne fajne miasto :) )

UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA

**********************************************************************

#duckaridrewno #duckariwykopkostka #oswiadczenie #podsumowanie #podziekowania #rozdajo
duckar - Hej, hej.



Niebo zasnuło się gęstą powłoką chmur tak, że wydaje się jakby ...

źródło: comment_eDSTKDUgMNPVzWr5UREgcMcS7aAhJo6n.jpg

Pobierz
  • 32
@duckar: Fajny sposób na reklamę ale czemu nie wyślesz/zaplikujesz do firm typu spartez czy piszących appki na andka? NIeznajomością andka się nie martw często rozwijają równolegle jakies programy open source czy coś. Osobiście nie moja branża ale wielu znajomych i to często nie zbyt błyskotliwych już na drugim roku ma staż lub stałą prace w tego typu firmach.