Wpis z mikrobloga

No to wracam do Polski :) Do Danii stopem, z Danii z kimś z blablacar. Wracam do Norwegii około 26 lipca.

Przy okazji chciałem podziękować za wszystkie rady, konstruktywna krytykę, czy też pomoc. Szczególnie jednemu anonimowemu mirkowi, bez którego moja wyprawa mogłaby wyglądać zupełnie inaczej ;)

#kaktuswnorwegii #oswiadczenie
P.....s - No to wracam do Polski :) Do Danii stopem, z Danii z kimś z blablacar. Wrac...

źródło: comment_m6wXq9WtuJ0xcJmtrZ9yEQRMSMm5OWvo.jpg

Pobierz
  • 32
blablacar


@Pan_Kaktus: To miło że chcesz skorzystać z serwisu reklamującego się tutaj, ale ostatnio jak sprawdzałem, carpooling.pl miał o wiele większą bazę użytkowników. Skorzystałem rok temu i wszystko poszło gładko, więc rozważ też to.
@AVAW: mało takich było? Chcesz poradnik, mogę dać poradnik:

1. Naucz się norweskiego, im więcej tym lepiej.

2. Znajdź sobie pracę wcześniej przez neta, dzwoń do potencjalnych pracodawców i wypytuj o wyniki itp.

3. Jak znajdziesz pracę, poproś o załatwienie zakwaterowania. Jeśli to okaże się za drogie/złe, sam szukaj pokoju - w necie. Możesz ewentualnie wynająć mieszkanie na spółkę z innymi ludźmi.

4. Załóż sobie konto w banku. Kosztuje 200kr/rok, ale
@Kaethax: Dzięki mirku! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chodziło mi też o takie życiowe rady, w przypadku tak ryzykownego wyjazdu z namiotem. Pewnie znalazłyby się takie, które przydałyby się jadąc nawet pod namiot w góry :D (tak, pewnie są takie w internetach ale zawsze to coś z pierwszej ręki ;) Dzięki !!