Wpis z mikrobloga

Jestem w odwiedzinach u brata przyrodniego na amerykańskiej wsi. W przeciągu kilku godzin od przylotu morda mi sie śmieje bo amerykańska prowincja jak z obrazka. Kolacja z maca, przejażdżka pickupem po ogrodzie (!), 100 metrów na stacje po papierosy pickupem. A jutro wycieczka do wallmartu,

Dołączam zdjęcie pstryczkow swiatla, bo bardzo mnie rozczulają:)

#usa
noczesc - Jestem w odwiedzinach u brata przyrodniego na amerykańskiej wsi. W przeciąg...

źródło: comment_p8oUSZJG3YWbiEbBWSaVRgdMfktfS580.jpg

Pobierz
  • 237
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zera1: Mieszkam wlasnie w CT.

Nuggetsy? - smakuja jak jakies wysuszone podgrzewane 10 razy gowno. Cheeseburgery wygladaja jakby ktos na nich siedzial zeby je podgrzac.

To samo w NYC, OH, IL, IN, PA... Chyba jedyny fastfood jaki moglabym polecic to DD lub Subway.
  • Odpowiedz
@Pantokrator: wbrew pozorom nie. W amerykaskim gniazdku ten wystający dzyndzel wystarczy musnąć dowolną częścią ciała, ponadto przełączniki są niżej więc nie trzeba podnosić ręki.
  • Odpowiedz
@animuss: no u nas też można musnąć "dowolną częścią ciała" zasadniczo, tyle że przełącznik jest dużo większy. Nie wiem od kiedy mniejsze i mogące o coś zahaczyć > większe i trudniejsze do uszkodzenia.

A co do wysokości - nikt nie broni normalnego włącznika powiesić niżej - po prostu w naszych domach niżej jest zwykle przestrzeń użytkowa, szafki, półki, stojący sprzęt etc.

Wyłącznik, który mam w domu na schodach regularnie uruchamiam
  • Odpowiedz
Tak, tak, dziewczyna wyjechała na inny kontynent, ale zapewne nie będzie miała nic lepszego do roboty niż tworzenie i podział list z dwustoma osobami do zawołania.

Spamujecie #!$%@? tylko te wpisy.
  • Odpowiedz
@Pantokrator: no właśnie jest duża różnica. Na przykład taka, że nie trzeba za bardzo w niego trafiać, możesz machnąć ręką i trafisz, przełączysz. W 'naszym' tak już nie jest. Te przełączniki są naprawdę praktycznie.

Nikt nie broni mieć niżej, a w każdym domu są na tej wysokości że trzeba podnosić ręce.
  • Odpowiedz