Wpis z mikrobloga

Uczę się świadomego śnienia no i ostatnio chciałem znów spróbować, wiec wygodnie się położyłem i już ładnie przysypiałem i nagle zaczęło mi wszystko przeszkadzać. I tak przez cala noc w końcu wykrzyczałem dość i wstałem otworzyłem drzwi żeby wyjść do łazienki. I nagle się obudziłem w łóżku. Pewnie jak przysypiałem to tak naprawdę zasnąłem i to był sen.


#sny #swiadomesny #ld #nierozumiem #mirkoincepcja #coolstory #truestory
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pawciosl: indukcyjny... na początku też tak "fałszywie zasypiałam". ale jak się zrobi kotwicę albo co chwilę TR, to łatwiej się ogarnąć.

@ungaged: za to jest bardzo intensywny, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Chodzi o to że w życiu bym nie pomyślał robić testu rzeczywistości w takim momencie. Moim testem rzeczywistości jest patrzenie na otoczenie np. chce żeby padał deszcz, albo czy wszystko jest idealne.

@Theia:
  • Odpowiedz
@ungaged: no MILD. jest trochę zabawa z tym budzeniem się, przebudzaniem i tak dalej, ale warto ;> dużo więcej można we śnie zmienić.

@Pawciosl: właśnie o to chodzi w TR, żeby robić go w nawet najbardziej niepodejrzanym momencie. jeśli robisz go regularnie w dzień, kiedy bez wątpienia to jest rzeczywistość, to łatwiej odzyskasz świadomość snu.
  • Odpowiedz
@Pawciosl: przecież nie musisz nic widzieć, żeby testować rzeczywistość. zatkaj nos i spróbuj oddychać. przenikaj przez ścianę lub inne materiały. zacznij lewitować.
  • Odpowiedz
@Theia: Właśnie z tym nosem u mnie nie działa nie wiem czemu. Nie chciałem się ruszać żeby oszukać ciało że śpię ale ciężko było. Da się w ogóle zasnąć we śnie?
  • Odpowiedz
@Pawciosl: no to nie ruszaj ciałem, mocą myśli się podnieś i lataj ;)

zasnąć da się, wczoraj zasypiałam. ale po wielu próbach, ciężko poszło ;/
  • Odpowiedz