Wpis z mikrobloga

Właśnie obudzili mnie osiedlowe dresiki. Niejaki Koper, któremu wydaje się, że jest raperem z ekipą. Butelki się tluka. Karyny piszcza. Wyją jak małpy właśnie. Magda jakaś przyszła. Z-----c. Jutro będą grać w fife mówią.

#zyciewblokowiskach #nocnezycie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Antlion: Grubo jest. Koper rzuca butelkami i rowerem kolegi. Dzwoniłem. Zgloszenie juz mieli od kogoś. Ktoś się darł na nich z okna to Koper groził w--------m. Teraz doszedł jeszcze Łukasz i razem jebia policję. Czekamy.
  • Odpowiedz
@DeXteR25: Relacjonuj na bieżąco, ja czuję coś w stylu: "No dobra, ej my jusz nie będziemy, jusz idziemy do domu, panie władzo ( chociaż 3 minuty wcześniej: hehe JP k---a, co te k---a, kórwy mi zrobio hehe). "Ale dołek, kurde, mamełe mnie zabije bo jutro nie pokroje ogurkuw na mirezję" :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Antlion: Policji ciągle nie ma. Jedna Karyna płakała do Łukasza, że go błaga o dobre zachowanie bo nie po to tu przyjechała. Błaga żeby poszedł się z nią położyć bo ona nie chce żeby on siedział na dołku czy coś. Żeby kupić p--o i iść. Łukasz ciągle odpowiadal NIE!
  • Odpowiedz
  • 1
@Antlion: Dokładnie. Teraz większość poszła po piwa. Samochody jeżdżą po szkle na drodze. Póki co cisza. Policji nie ma. Ale jest sobota, a z doświadczenia wiem jak to wygląda w soboty na nocy. 90% patroli siedzi na komisariatach z zatrzymsnymi i pisze papiery albo na izbach.
  • Odpowiedz