Wpis z mikrobloga

@martin87pl: wejdź w ustawienia audio synesthesii i zobacz jakie tam masz wybrane urządzenie (device), sterownik (driver), a potem jaki jest ustawiony output.

Potem tak samo ustaw w FL. Podejrzewam, że FL gra Ci przez wykorzystując inny sterownik, dlatego nie masz dostępnego tego, czego potrzebujesz.
@martin87pl: Jesteś pewien, że synthesia wysyła dźwięk na głośniki pianina? Raczej bym obstawiał, że wysyła nutki midi a pianino robi dźwięk i wysyła na swoje głośniki. Zewnętrzne midi w fls się tak ustawia: https://www.youtube.com/watch?v=OAktHAwi8Ao Zresztą co tak naprawdę chcesz osiągnąć? Jeśli korzystać z presetów wbudowanych w pianino to j.w. ale jeśli chcesz dźwięk robić w fls i puszczać na głośniki pianina to właściwie po co?
@mwicat: pewnie masz rację z tym, że po prostu pianino dostaje komunikaty midi. Po prostu mam pianino w miejscu gdzie mam dostępu do zewnętrznych głośników a chciałem mieć dźwięki VST z FL na pianinie, ale w takim razie to nie realne.
@martin87pl: jak by się uprzeć, to można wyciągnąć kabelek od głośników za obudowę, przeciąć, z jednej strony zlutować wtyczkę małego jacka, z drugiej gniazdko i wtedy do gniazdka można albo podpiąć tamtą wtyczkę = działa po staremu albo wtyczkę z pc = działa jak zewnętrzne głośniki. Ale to raczej sztuka dla sztuki ;)
@martin87pl: Nie da się przesyłać dźwięku na wbudowane głośniki, port USB to tylko interfejs MIDI do przesyłania tych komunikatów w obie strony. Jeżeli chcesz wszystko dobrze słyszeć zorganizuj sobie porządny odsłuch - przenieś pianino cyfrowe koło komputera, będziesz nie tylko dobrze słyszeć ale też miał bliżej do ustawiania czegokolwiek.