Wpis z mikrobloga

@Tichy: jaranie się piłką to jedno, potrafię zrozumieć nieoglądania nawet Ligi Mistrzów, a oglądnięcie chociaż jednego meczu Mistrzostw Świata to drugie. To wielka impreza sportowa, którą raczej każdy ogląda (nie mówię, że powinien), omijanie na siłę jest #!$%@? debilne, mam wielu kumpli, którzy nie jarają się piłką, powiem więcej - nie lubią, uważają, za cipiarską dyscyplinę, ale obejrzą zawsze jakiś mecz, bo np w barze puszczą, a to u kogoś są
@Ramboski: srencja. Ciekawość czy kogoś to też nie interesuje. Mam się zmuszać? Jakby nasi grali to bym obejrzał wszystkie mecze a tak co ? mam patrzeć jak jedne Sudaki naparzają się z drugimi Sudakami? To już wolę wykop odswierzać. A atencja? Mnie raczej nie plusują za mocno i #!$%@? mnie to porównywalnie z mundialem.
@Tichy: ciekawość czy kogoś interesuje xd Dodaj wpis z nsfw, bo mnie to ciekawi czy kogoś jeszcze interesują nagie laski na wypoku... widziałem już wiele wpisów pt "tak bardzo nie interesuje mnie piłka, czy jestem sam?", serio taki jesteś, że myślisz, że 100% mirków interesuje się piłką? zgaduje, że pewnie coś koło połowy, więc nawet nie większość.
@Tichy: nie będę tego nijak nazywał, raz wystarczy, że powiedziałem co myślę jeśli chodzi o takie sprawy, jeden twój wpis nic nie zmieni, bo zaraz ci dam pewnie plusa za Adele.
@Ramboski: Skąd wiesz, że "raczej każdy ogląda" skoro np. ja ostatni raz jakikolwiek mecz oglądałem z 10 lat temu, a i w środowisku w którym się obracam to widzę, że tylko mniejsza połowa ogląda... Poza tym jak idzie się do knajpy, a tam leci mecz to nie przeszkadza mi to ale tym bardziej nie potrafiłbym oglądać w takim miejscu, zawsze jak gdzieś wychodzę do takich miejsc to po to żeby porozmawiać,