Wpis z mikrobloga

Starzy ludzie to zaraza. Jadę sobie wczoraj tramwajem, do tramwaju wchodzi gość z rowerem i oczywiście stare baby zaczynają marudzić, że gdzie pan tutaj z tym rowerem! #!$%@? nawet ścisku w tramwaju nie było tylko było dosyć luźno, że jeszcze dużo ludzi by się zmieściło. Facet się #!$%@?ł - najwidoczniej to nie była pierwsza taka sytuacja jaka go spotkała - i zacząć do tej baby głośno gadać - acz nadal kulturalnie - że proszę sobie przeczytać regulamin w którym jest napisane, że można przewozić rowery. Na to jakiś stary dziad który widocznie chciał zaimponować babeczce xD zaczął głosować, że jak to panie! jak jest pusty tramwaj to se przewoź ten rower! facet jemu także odpowiedział żeby przeczytał regulamin a ten stary dziad zaczynał go wyzywać od nienormalnych, no #!$%@? ale te staruchy jak się pchają ze swoimi siatami zakupów czy z tymi jeżdżącymi torbami w których przewożą bomby to już okej.

Świadkiem fajnej sytuacji byłam niedawno, też pan sobie wchodzi z rowerem, małym składakiem, a obok mnie stoi starsza para i facet do kobiety mówi "no zobacz tramwajem rower przewozić" a ona go zgasiła tekstem "weź przestań, ludzi nie denerwuj xD"

#gorzkiezale #polakicebulaki #coolstory #polska
  • 29
@qnebra: ja #!$%@? i własnie przez takie społeczne raki jak ty chamstwo ludzi starszych jest społecznie akceptowalne "bo jest stary i nie wiesz jaki ty będziesz w jego wieku blablabla"

@lennyface: ale czy ja mówie, że nie? oczywiście, że tak, ale czy byłeś kiedyś świadkiem takiego "narzekania od tak sobie" osoby młodej, czy publicznego komentowania czegokolwiek? No ja nie, a możesz zaobserwować, że u starych ludzi jest to nagminne "o
o nie wydaje mi się, żeby moją jedyną rozrywka w przyszłości było jeżdżenie komunikacją miejską - bo darmowa, chodzenie do lekarza - bo nudno i uprzykrzanie innym ludziom życia, bo jestem stara więc moge sobie ponarzekać.


@alpaka: widzę, że żyjesz w jakiejś alternatywnej rzeczywistości.

Pewnie, babcie mogłyby przecież bujać się mercedesami do prywatnych kliknik i pojechać na narty zamiast siedzieć w domu.
@archlinuxuser: byłeś kiedyś u lekarza państwowego? chyba nie bardzo xD wystarczy poczekać w kolejce do lekarza co te baby między sobą gadają - a pani, bo mnie głowa wczorej bolała to przyszłam bo może guz mózgu, ło pani a ja wczoraj jak wróciłam z miasta to taka zmeczona byłam, to przyszłam bo moze nadcisnienie itp. ci ludzie nie mają innej rozrywki poza wymyślaniem sobie chorób i darmowymi podróżami po mieście, a
@archlinuxuser: no co ty #!$%@? nie powiesz xD ale ci co mają jakieś hobby poza wyżej wymienionymi, idą do lekarza dopiero jak rzeczywiście im coś dolega - widzę to na przykładzie mojego dziadka

gurwa xD widzę, że z czytaniem ze zrozumieniem jest u ciebie cięzko, czy ja napisałam, ze mnie to dziwi? nie ja napisałam, z jakimi śmiesznymi dolegliwościami oni przychodzą

a właściwie to lecisz na #czarnolisto bo nie będę dyskutować