Wpis z mikrobloga

Starzy ludzie to zaraza. Jadę sobie wczoraj tramwajem, do tramwaju wchodzi gość z rowerem i oczywiście stare baby zaczynają marudzić, że gdzie pan tutaj z tym rowerem! #!$%@? nawet ścisku w tramwaju nie było tylko było dosyć luźno, że jeszcze dużo ludzi by się zmieściło. Facet się #!$%@?ł - najwidoczniej to nie była pierwsza taka sytuacja jaka go spotkała - i zacząć do tej baby głośno gadać - acz nadal kulturalnie - że proszę sobie przeczytać regulamin w którym jest napisane, że można przewozić rowery. Na to jakiś stary dziad który widocznie chciał zaimponować babeczce xD zaczął głosować, że jak to panie! jak jest pusty tramwaj to se przewoź ten rower! facet jemu także odpowiedział żeby przeczytał regulamin a ten stary dziad zaczynał go wyzywać od nienormalnych, no #!$%@? ale te staruchy jak się pchają ze swoimi siatami zakupów czy z tymi jeżdżącymi torbami w których przewożą bomby to już okej.

Świadkiem fajnej sytuacji byłam niedawno, też pan sobie wchodzi z rowerem, małym składakiem, a obok mnie stoi starsza para i facet do kobiety mówi "no zobacz tramwajem rower przewozić" a ona go zgasiła tekstem "weź przestań, ludzi nie denerwuj xD"

#gorzkiezale #polakicebulaki #coolstory #polska
  • 29
  • Odpowiedz
@alpaka: Zauważyłem, że wykop jest trochę dziwny, jeśli pierwsze komentarze popierają twoje zdanie to wtedy jest lawina poparcia i plusów, ale jak pierwsze komentarze są na nie to idzie to jak lawina, nagle wszyscy obrzucają autora wpisu mimo iż ma rację. Jak stado baranów.

Wiele lat jeździłem komunikacją w Krakowie i pamiętam te docinki starszych ludzi... Nikt tak nie #!$%@?ł ludzi jak oni, oczywiście to tylko mały procent starszych, a do
  • Odpowiedz
@alpaka: Oj, jak mnie to #!$%@? zawsze. Spośród wszystkich takich sytuacji jakie przydarzyły się mnie, w pamięć najbardziej zapadła mi jedna, mianowicie: Pełen tramwaj starych ludzi. Po prostu na każdym miejscu jakaś starucha, z wyjątkiem może dwóch wolnych miejsc. Oprócz tych staruch w tramwaju, łącznie ze mną, może trójka młodych ludzi. Tramwaj staje na przystanku, wsiada stara babka, siada na wolne miejsce i coś pokroju "a, siądę sobie" po czym wywiązała
  • Odpowiedz
@meffcio: To z ciężarnymi naprawdę przykre, ja się jeszcze z czymś tak chamskim nie spotkałam, ale słyszałam, że są takie sytuacje. :<

Za to, to o ustępowaniu przypomniało mi sytuację z zeszłych wakacji - gorąco, ja sobie siadam w tramwaju bo zdechlak jestem, w tramwaju pozostaje jeszcze dużo wolnych miejsc, wchodzi starsza kobieta i podbija do mnie, że "mam jej ustąpić" (własnie bardzo nie fajna rzecz, już dwa razy mnie to
  • Odpowiedz
@troopez: Wspominałam wyżej mojego dziadka - jak dla mnie wzór, to teraz mogę napisać trochę o swojej babci. Moja babcia przede wszystkim nie jest osobą uszczypliwą, raczej też nie słyszałam narzekania z jej strony. Jest domatorką, chodzi jedynie spacerkiem do sklepu, do lekarza jedzie raz na pół roku na kontrol, jak jest przeziębiona bądź dolega jej jakaś mniejszej wagi choroba to leczy się w domu sprawdzonymi sposobami. Więc na szczęscie dziadków
  • Odpowiedz