Wpis z mikrobloga

Pytam, bo zdałem prawko jakiś czas temu, a dopiero teraz kupuję auto. Będę zmuszony nim jeździć do pracy z marszu (do większego miasta) i mam pewne obawy ;)
  • Odpowiedz
@a_mogl_zabic: jak zdałem prawko i pierwszy raz wziąłem od ojca samochód to poczułem się tak swobodnie, że mnie nagrodzili 4 punktami i 100zł :)

a tak serio, to po 6 latach nie czuje się swobodnie. Eh, te drogi, te samochody, ci kierowcy. Mój kraj, taki piękny...
  • Odpowiedz
@a_mogl_zabic: ja też z 3 miesiące i ciężko mi się jeździło innymi, ale mam opla corse a przesiadałem się czasem do Citroena Berlingo siostry więc nieco inaczej się jeździ ^^ Obczaj sobie droge na google street view jak masz mozlwiosc to powinno ci ulatwic przejazd jak sobie przesledzisz trase dobrze, chyba, ze ja znasz.
  • Odpowiedz
@a_mogl_zabic: nigdy sobie nie ufam, nie miałem jakieś trudnej, poważnej sytuacji na drodze, nie wiem co byłbym w stanie zrobić, czy by mnie nie sparaliżowało na przykład, czy umiałbym wybronić się w nagłym przypadku. jeżdżę głównie po mieście, więc strasznie nie ma, czasem w------m się na idiotów, czasem mi uda się kogoś w-----ć. raz zostawiłem zderzak tył w garażu, bo krzywo wjechałem... różnie bywa
  • Odpowiedz