Wpis z mikrobloga

hej, pytanko bo kupiłem gw2 i mam kilka pytań:

- który serwer wybrać? Zależy mi na większej ilości polaków oraz sporą liczbę graczy.

- czy da się zmienić później serwer, jeśli źle wybiorę

- która profesja jest najlepsza dla początkującego?

#guildwars2 #gw2
  • 15
- który serwer wybrać? Zależy mi na większej ilości polaków oraz sporą liczbę graczy.


@xerven: ring of fire ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- czy da się zmienić później serwer, jeśli źle wybiorę


Tak, chociaż jak pamiętam chyba nie można robić tego w nieskończoność.

- która profesja jest najlepsza dla początkującego?


Nie ma najlepszej profesji. Ja zanim odkryłem, że najlepiej czuję się mesmerem (WvW, PvP) przeszedłem chyba przez
ring of fire


@xerven: uciekłem z tego serwera bo ciągłe przegrywanie wvw było denerwujące.

Klasa to chyba najłatwiej warrior.

@osael: Dawaj na Gunnar's hold sie przenieś ;)


Serwer można zmienić ale kosztuje to gemy, za zmiane około 100g wyszło mi ostatnio czyli nie dużo.
uciekłem z tego serwera bo ciągłe przegrywanie wvw było denerwujące.


@Bunkier: no #!$%@?, totalnie nie ogarniają :D

ale siedzę bo się przyzwyczaiłem

jakie nicki w grze macie? ;)


@Bunkier: a my się chyba mamy :> Nie pamiętam nicka :P Wrócę z pracy to zerknę
@osael: tak samo siedziałem z przyzwyczajenia ale potem razem z FBI (Cartman, Joja i reszta) sie przenieśliśmy na GH i jestem pod wrażeniem tego co się dzieje na wvw ;) od rana commander, praktycznie non stop coś jest do roboty.
@Bunkier: Ja to jestem całkowicie początkujący jeśli chodzi o GW2. Więc tak jak polecasz wbiję na Gunnar's Hold :) Zobaczymy za kilka dni czy coś ze mnie będzie :D
@xerven: nie nie, bo na GH polaków niewielu, do ogarnięcia sobie wybierz coś innego gdzie można pograć z rodakami;) Ja porównuje tylko wvw bo tam tylko gram ale polaków bardzo mało. ze 3 spotkałem tylko.
@xerven: najwięcej z tego co pamiętam to black tide chyba ale tam to wvw nie istnieje;) RoF byłcałkiem spoko, ogólnie community w gw jest bardzo przyjazne więc bez problemu się odnajdziesz ;)
@Sasior: to dobrze, teraz między turniejami to nie ma takiego nacisku na wvw ale już jest zapowiedziany nastepny to może być ciekawie. Sporo transferów miedzy serwerami jest.
@Sasior @Bunkier: to w sumie na początek mogę wybrać albo ring of fire albo black tide, bo zapewne jak już się w gram to pewnie zmienię serwer, a na początek najlepiej z rodakami pograć bo zawsze łatwiej kogoś zapytać.
@xerven: Polecam Blacktide, dużo Polaków, dużo polskich gildii i ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio to ciężko powiedzieć, bo chyba w maju wprowadzili system megaserver, czyli wszędzie jest pełno ludzi.