Wpis z mikrobloga

Mirki z powodu braku foliowania mam do rozdania...

Dobra żartowałem, cebula może odejść : )

Dwa dni temu, dwie kobiety przyniosły mi na sklep ptaka. To Kos. Szybki ogląd czym go karmić oraz jak się nim zajmować no i został ze mną póki co, do czasu aż nie nauczy się latać (kobiety zabrały go z podwórka bo się kot na niego czaił, a ptak biegł za nimi więc nie miały serca go zostawiać).

Póki co skacze i fajnie świergoli, a do tego jest bardzo towarzyski. Lubi się wtulać do człowieka i bardzo lgnie do ludzi. Potrafi po całym domu za mną biegać hehe.

A więc teraz prośba do was, pomóżcie wymyślić dla niej imię :)

Zastrzegam, że z pośród imion wybiorę te które moim zdaniem będzie najlepiej do niej pasować i niekoniecznie takie które będzie miało dużą ilość plusów :)

Przy okazji będę umieszczał wpisy dotyczące ptaka pod tagiem #koswdomu

Chętnych zapraszam do obserwowania.


#ptaki #ptak #kos #zoostories #zwierzeta #zwierzaki #pokazptaka ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ornitologia #chwalesie
Szokatnica - Mirki z powodu braku foliowania mam do rozdania...



Dobra żartowałem, ...

źródło: comment_iHezeH3R3ylyBE5Z9iQjFMbGVGSVi6JZ.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Rodriquez88:

Akurat z kotami to jest różnie, przyjęło się że koty nie lubią wody bo w większości przypadków tak jest. Jednak często ludzie przychodzący na sklep mówią że, ich kot lubi się myć.

Znajomi np. mieli kota który był masakrycznie mendowaty. Karma nie mogła stać w misce dłużej niż 15-20 minut bo potem nawet jej nie tykał, musieli wymieniać. Woda do picia to samo... a najlepsza to była taka jak zmywali
  • Odpowiedz