Wpis z mikrobloga

siema wszystkim, mój pierwszy post (?) tutaj.

mam pytanie odnośnie do cs:go, bo planuję zacząć grać - wytłumaczy ktoś dokładniej o co chodzi z tymi skrzynkami, skinami itd.? i czy da się dropić skiny bez kupowania kluczy? nie chcę w grę wkładać pieniędzy, a takie otwieranie skrzynek/paczek to moja ulubiona rzecz w grach ( ͜͡ʖ ͡€)

#csgo #skrzynki #pomoc #cs
  • 10
@Gall1916: skrzynki i w 99% najtansze skiny dostajesz za grę, maksymalnie kilka tygodniowo, do otwierania skrzynek potrzebujesz kupic klucz (1,8 euro sztuka), ze skrzynek w 85% wypada syf poniżej 1euro. Można stracić, zarobić się raczej nie da. Skiny to tylko zmiana obrazka dla broni, nic więcej to nie daje.
@Gall1916: Jak grasz w CSa to dropią Ci itemy. Najczęściej skrzynie, czasami skiny. Z dropu 99% skinów to gówno. :P Żeby otworzyć skrzynkę potrzebujesz klucza, który można tylko kupić (ew. z kimś się wymienić), ale to nieopłacalna zabawa, najczęściej będziesz stratny na otwieraniu skrzynek (powiedzmy skrzynka 0,3€ + klucz 1.7€ a wypada ci skin za kilka centów :P ), więc jak CI się podoba jakiś skin to kupujesz go na rynku
@Gall1916: kupuj, skrzynie sprzedawaj, wtedy zarobisz na skiny. Nie będziesz stratny, ja kupiłem CS za 2 euro, a zarobiłem z 12 (byłoby więcej, ale nie wiedziałem że da się sprzedawać, więc zamiast sprzedać skrzynie po kilka euro to sprzedałem za np. pół euro. Kupuj, i tak wyjdziesz do przodu.