Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #firstorldproblems #logikarozowychpaskow

Nie wiem czy to zauważyliście, ale ja widzę, że bardzo wiele różowych pasków jest strasznymi materialistkami. Nie wiem z czego to wynika, ale mam dobrego kumpla, z którym poszliśmy niedawno na p--o. Po drodze zgarnęliśmy jego znajomych i wśród nich była taka fajna koleżanka, z którą usiłowałem nawiązać jakiś kontakt, ale bez specjalnych rezultatów. Po drodze między pubami spotkaliśmy jego kumpla, który właśnie wrócił z Niemiec, bo robi tam jakieś remonty czy coś w tym stylu. No i jak ten kumpel zaczął opowiadać, że ma firmę i niedługo wyjeżdża do Francji do roboty, a w powrotnej drodze zahaczy jeszcze o Wenecję i Holandię to tej lasce aż się oczy zaświeciły. Nie odstępowała go na krok, była wręcz w niego wpatrzona, on nie był specjalnie zainteresowany, ale ona to mało sraczki nie dostała. Dzisiaj też. Wchodzę do sklepu. Biorę 4 piwa po 4 zł. Ekspedientka na oko 18-20 lat, fajnie opalona, tipsy, kolczyk w ustach, tatuażyk, włoski zafarbowane, duży dekolt i mówi do mnie, że ona by 4 zł za p--o nie dała. Ja jej tłumaczę, że to takie lepsiejsze p--o, ale jakoś jej to nie przekonało. No to ja jej na to, że wczoraj droższe kupowałem. Na chwilę się zawahała, jej oczy się zaświeciły i zrobiła się dla mnie cholernie miła i sama zagadywała. Chyba sobie dodała ile wydałem na p--o i policzyła za ile ona cały dzień tam stoi, więc pomyślała, że jestem przy kasie. Nie sądzę, żeby miała inny powód, żeby do mnie zagadać.
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dreaper: no ale chlopie, spójrz na to z boku: z jednej strony osoba z własną firma, podrozujaca po świecie, z drugiej wykopek. Naprawdę nie ma co się jej dziwic, że towarzystwo przegrywa jakich tu masa jej nie interesowało, a osoby która która była w masie miejsc, o których ona pewnie sobie tylko marzy już tak. Tak najprościej - kogo AMA miałoby większy potencjał, twoje czy kolegi z zagranicy? Pytanie oczywiście
  • Odpowiedz
@dreaper: Ale co w tym niezwykłego? Dziewczyny chcą mieć poczucie bezpieczeństwa a bogaty facet jest we współczesnym świecie jej (oraz jej potomstwu) w stanie to zapewnić. Tak było jest i będzie - czysta biologia :)

PS: Sam mam buldup z tego powodu, ale co zrobisz? Nic nie zrobisz :)
  • Odpowiedz
@dreaper: wolała kogoś lepszego od ciebie. Ty też przecież nie lecisz na pierwszą lepszą która ci się napatoczy, też bierzesz pod uwagę, wygląd, czy da się pogadać sensownie, czy jest otwarta w sprawach seksu. Kobiety robią to samo.
  • Odpowiedz
  • 0
@asique: sponsora czy faceta, bo to jednak różnica.

@dilectus: niby ma to sens, ale jeśli cię ignorują dopóki nie zacznie się temat pieniędzy to chyba coś jest nie tak. Ja nie pytam ile taki pasek zarabia czy gdzie ostatnio pojechał albo co kupił. Są chyba ważniejsze rzeczy :/

@lukasyyyy: problem w tym, że nie. Po prostu zobaczyła pieniądze.
  • Odpowiedz