Wpis z mikrobloga

@LibertyPrime: kto decyduje o przydziale konkretnych miejsc w eparlamencie? bo to dziwne ze marin lepain siedzi koło korwina a co do materiału typowe dla tvn jechanie po korwinie,pisie po nich już nic prawdziwego nie można się spodziewać
@FaktyTVN: Miałem was ignorować, ale ten materiał jest tak gówniany, że aż nie mogę tego nie skomentować. Tendencyjność tego "redaktora" jest tak obrzydliwa, że jest to aż niesmaczne. To, że zarówno pan od brudnego stołu, jak i ten drugi zjechali Korwina było dość standardowe(chociaż te docinki o angielskim poniżej kryrtyki), tak to umniejszanie stanowiskom PISu i to, że dużo osiągnięto w sprawie łupków(konkrety) to już jest dno, dna. Przemianujcie się na
@FaktyTVN: Mi tam do prawaka bardzo daleko(i do geja nic nie mam, i w globalne ocieplenie spowodowane przez człowieka wierzę, i część feministek popieram, i w Boga nie wierzę, i w ogóle daleko mi do konserwatyzmu pod chyba każdym względem), ale to jest naprawdę niski poziom 'dziennkarstwa' - ewidentnie robiony pod tezę i propagandowo.

Nie dziwię się wykopkom, że Was nie lubią.