Wpis z mikrobloga

Pierwszy prawilny wpis pod tagiem #lolangrista . Przez pewien czas będę jeszcze tagował #leagueoflegends , zachęcam do obserwowania i nie zachęcam do czarnolistowania.

Urządziłem sobie trening lasthitowania. Jako championa wziąłem Cait, którą chce teraz sobie ćwiczyć.

Oto rezultaty:

Minuta CS

5 26

10 76

15 125

20 175

25 221

30 269

35 314

Koniec

(36.33) 330

I progi:

Próg CS Minuta

100 12.30

150 17.27

200 22.41

250 27.57

300 33.34

Przez zapisywanie wyników straciłem około 10 lasthitów, ale nie będę ich liczył.

Dzisiaj po 16 zrobie sobie chyba jeszcze jeden trening. Jak widać dużo do poprawy ;)

Aatrox ma dwa skille skalowane od AP. Jest to E (Blades of torment) 60% AP i R(Massacre) 100% AP, co umożliwia moim zdaniem budowanie go na hybryde, taką jak Jax. Problemem jest jedynie konieczność budowania life-steala, żeby napełniać pasywa.
  • 16
@Angrist: Zapomnialem dodac:

Jesli chodzi o Aatroxa hybryde to nie ma ona prawa bytu, poniewaz postac ta swietnie bije wszystko majac hydre+botrka, gdzie kolejnymi itemami sa np. omen czy spirit visage. Ale jesli chcesz sprobowac i brakuje Ci life steala to mozesz zrobic gunblade'a. Jednak full ap Aatrox daje wiecej funu :-)

EUW czy EUNE?
@Angrist: Za dużo Ci nie da ćwiczenie bez przeciwników.

Poza tym teraz o tym pomyślałem, to chyba nie ma sensu żebyś ćwiczył, zmieni się Summoners Rift, zmienią się animacje autoataków minionów i od nowa będziesz się uczył.
@Angrist: nie patrz na przeliczniki :) to że Aatrox skaluje na dwóch skillach ap nie znaczy że można od razu w niego walić hybrydę jak jaxa :) np moim ulubionym adc jest Tristana i jak sam pewnie wiesz ma nie dwa a aż trzy skille z przelicznikiem na ap...ale to nadal ad. Nigdy nie sugerowałem się skalowaniem ap czy ad w skillach, ale bardziej zwracałem uwagę na mechanikę postaci, jak ona
@KidLavi: No wiesz, dużo się widywało Tristan na AP budowanych :D Co jak co ale potrafi dowalić;p Są to jednak raczej gry dla funu i tak samo byłoby z Aatroxem. Nie pograsz tym na rankedzie, bo to raczej nie ma sensu.

Dzięki za te rozpiske. Myślałem wcześniej o tym żeby ją znaleźć, teraz będę się do niej starał dopasować:D

@Mleczny_Baki: Co polecasz, żeby jednak ćwiczyć z przeciwnikami? Czasami będę mógł
@Bialy_Mis: nie zmienili, dalej ma takie przeliczniki dobre i jak wspomniałem gram nią na midzie pod ap bo jest kozacka ale...wydaje mi się że do platyny, na diamencie chyba już ludzie bez problemu sobie z nią poradzą. Bo gra na midzie nią jest łatwa, maksujesz E, spamujesz E i na 6 robisz combo W-E-R. Nic specjalnego i wydaje mi się że później na rankedach nie będę nią tak carrować jak teraz,