Wpis z mikrobloga

To uzucie, gdy na weekend będzie wolna chata, a ja zaprosilem do siebie na odpoczynek siostrę mojej byłej współlokatorki. Będzie piwo, wódka, wyjście do pubu i może coś więcej. Liczę na przyjaźń z benefitami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ftwnogf #friendzone
  • 13
  • Odpowiedz
@kubakabana: W rozmowach na fejsie rzucamy dwuznaczne wypowiedzi, ale bardziej na bazie domysłów udajemy nieśmiałość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i robiliśmy heheszki co do spania, że dużo miejsca, ale zawsze możemy się podzielić. Jak przyjedzie i się klimat napnie odpowiednio, to rzucę żartem, żę chcę przetestować materac do noclegu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Blaskun: Kiedyś byłem na weselu u jej siostry i nocowałem u niej, tylko że nie bardzo była okazja bo byłem z osoba towarzyszącą (koleżanką), to snuliśmy zboczone wizje, że chcieliśmy ale wyszło jak wyszło i nie było okazji do dyskrecji. Liczę na to, że alkohol trochę pomoże i luźna rozmowa, to nie będzie problemów, żeby się rozluźnić i dobrać do majtek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kubakabana:
  • Odpowiedz
@kubakabana: Jeszcze mam dylemat czy ostatecznie zaprosić, bo z jednej strony nie chcę wchodzić w żadne związki, ani bawić się z uczuciami i nie chcę zepsuć znajomości i #!$%@?ć sobie u jej siostry z którą mieszkałem 2 lata w trakcie studiów ( ͡° ʖ̯ ͡°) , a z drugiej można fajnie się zabawić. Do wieczora podejmę decyzję i podejmę właściwy krok (
  • Odpowiedz
@Incognixo: Eh to to niby takie proste ale wiem o co chodzi. Koedys tez mialem taka jedna, często przychodzila i patrzelismy sobie w oczy( ͡° ͜ʖ ͡°) a potem sie wszystko zawalilo i jej juz nie widziałem chyba z dwa lata
  • Odpowiedz
@kubakabana:

Ogólnie kwestia jest dosyć "śliska", bo dziewczynie niczego nie brakuje, ale więcej jak 9/10 nie dostanie ode mnie, bo jest mojego wzrostu, a ja wolę niższe. Co innego spotkać się w weekend, a co innego baraszkować ze sobą co jakiś czas. Obecnie wolę spotkania bez zobowiązań ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jednak wiadomo, że moje plany swoje, a życie swoje i jeszcze się okaże, że będzie z
Incognixo - @kubakabana:

Ogólnie kwestia jest dosyć "śliska", bo dziewczynie niczego...

źródło: comment_Kg6JzH3SH3dTVMHNbMgMUD4xELS88nDC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz