Wpis z mikrobloga

Minął już ponad rok od #gryzschulzem ale od dzisiaj postanawiam robić dla wykopków jakieś tam losowania skinów co jakiś czas ( #januszebiznesu nie oczekujcie asiimov'ów ( ͜͡ʖ ͡€) ). Na pierwszy odstrzał idzie chyba najpopularniejszy skin #csgo - AK-47 Niebieski Laminat - Fabrycznie nowy z 3 naklejkami (tak, są #!$%@?, nie, nie naklejałem ich, taki wyciągnąłem z #csgolounge ). Co zrobić, żeby wziąć udział w losowaniu? Zaplusować wpis i w komentarzu podać link do swojego profilu steam - ot tak, żeby nie było tak łatwo dać tylko plusika :-), zwycięzcę wylosuje znana już strona random.org. Skin możecie przegrać na #csgobets #csgolounge albo po prostu sobie go zostawić. Pamiętajcie, że musicie mieć włączonego #steam guard bodajże przez 10(?) dni, żebym mógł dokonać z wami wymiany. Tak więc zapraszam wszystkich z #rozdajosteam i od razu otwieram tag #schulzrozdaje gdzie będę zamieszczał kolejne giveaway'e jak i podawał zwycięzcę, żeby nie wołać każdego z osobna. Koniec losowania: nie wiem, może dzisiaj 24 albo jutro, zobaczymy ilu zainteresowanych będzie :-) Powodzenia!

PS. Następne losowanie będzie zawierało już tylko tag #schulzrozdaje żeby nie wołać niezainteresowanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Schulz - Minął już ponad rok od #gryzschulzem ale od dzisiaj postanawiam robić dla wy...
źródło: comment_kkev0VMbqlEPaBZiKFPebn0c0r9c1peK.jpg
  • 91