Wpis z mikrobloga

#telefony #nexus5 #cokupic

Co kupić do 1200zł z Androidem ? Nexus w tym przedziale najlepiej się prezentuje ? Na pewno dużym plusem dla mnie jest wsparcie od Googla. Martwi brak slota na kartę pamięci i nie wymienna bateria. Jakieś pomysły, rady ?
  • 24
@gress: baterię zawsze da się wymienić, w N5 najgorsze jest to że jest taka słaba, ona przekreśla ten telefon, odradzam, poszukaj czegoś z baterią o pojemności 3000 bo kupując N5 będziesz musiał wykastrować go ze wszystkiego jak @Krupier żeby trzymała ci do końca dnia a przecież nie o to chodzi w smartfonach.
@gress: mam Slimkat + franco kernel i bateria trzyma ile powinna ;)

tzn jedno wieczorne ładowanie starcza na cały dzień, przy czym słucham muzyki przez noc, w dzień trochę gram i całkiem sporo siedzenia na necie, YT itp.
@gress: mam N4 i powiem ci tak, fajnie mieć czystego andka i zapewnione wsparcie ale tak naprawdę to nic wielkiego z tego że dostaje aktualizacje nie wynika, najważniejsze mieć coś powyżej ICS a kolejne updaty zmieniają takie drobiazgi że jak nie zgooglujesz to się nie zorientujesz co nowego ale za to z każdą aktualizacją nie działają zainstalowane apki i trzeba czekać aż np. bank ci da update żebyś mógł dalej korzystać
OnePlus One


@Liquid_Snake: Z1 - ciekawa opcja, na pewno przemyślę. Szkoda że trochę droższa. Już tym 1200 lekko zawyżyłem swoje założenia co do ceny. Masz rację, słaba sprawa z aktualizacjami gdy developerzy mają opóźnienia.

@PlonacaZyrafa: Ciężka sprawa z dostępnością tego telefonu.

@velotri: Cały czas zastanawiam się. Prawdę mówiąc pół życia spędzam przed komputerem więc mam dostęp do prądu. Na jakieś dłuższe wypady jak na przykład dłuższa traska na rowerze
@Liquid_Snake: właśnie słucham na innych słuchawkach i jest to samo. Mogę w pracy się pobawić innym N5 w sumie i porównać. Ale ze sprzętem raczej jest wszystko ok skoro w innym odtwarzaczu działa. #!$%@? bo #!$%@?, ale działa.

Beatsaudio mnie rozpieściło jednak. :P