Wpis z mikrobloga

@Dewiantka: Jak mnie to #!$%@?! Tak samo ja Ci wszyscy rekruterzy - ich, polowe policji i ta straz miejska bym #!$%@? w #!$%@?. Szukaja naiwnych, oferowanej placy tez w zadnym ogloszeniu nie uswiadczysz, jak to ma miejsce w cywilizowanych krajach, powinni chociaz uczciwie pisac: 'Poszukiwany frajer, ktory ceni sie najnizej w grupie o porownywalnie najwyzszych kwalifikacjach'. Albo: 'Rozmowa kwalifikacyjna jedynie w celach pozoranckich - przechodza ja tylko osoby polecone'. Jak
  • Odpowiedz
@michalkosecki: @gaska: @Gert: no i takim sposobem dwa razy nacięłam się na Cocomo. najpierw na trenerkę/ koordynatorkę (myślałam, że telemarketerów albo coś) a później miał być przedstawiciel handlowy a wyszło że chodzi o hostessę proponująca drinki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak mnie to #!$%@?! Tak samo ja Ci wszyscy rekruterzy - ich, polowe policji i ta straz miejska bym #!$%@? w #!$%@?.


@liberatetutemeexinferis: dobra szklaneczka "literatka" wódki dla Ciebie kolego!

"O pracę w jakiej firmie chodzi?"

"Przepraszam ale nie możemy udzielić tej informacji na naszym 10cio stopniowym etapie rekrutacji". W #!$%@?.
  • Odpowiedz
Dlatego niewarto składać CV do firmy, która wstydzi podać się nawet swoją nazwę. Co innego jak szukają jakiegoś senior IT manager, czy tam innego dyrektora ds. księgowości- nie każda firma chce się przyznać, że ma zmiany na szczycie.

Ale jeżeli ktoś szuka zwykłego pracownika to raczej nie musi ukrywać swojej nazwy.

Tak samo z kasą i 10 stopniami rekrutacji- już raz wprost powiedziałem pani z HR, że jeśli na drugim etapie nadal nie wiedzą, ile chcą mi zapłacić, to ja już dziękuję. Mina babki bezcenna :D

Problem
  • Odpowiedz
"O pracę w jakiej firmie chodzi?"


"Przepraszam ale nie możemy udzielić tej informacji na naszym 10cio stopniowym etapie rekrutacji".

@natjes: Przez to mowie, jesli istnieje podejrzenie, ze chodzi o firme zza granicy, badz korporacje miedzynarodowa, zawsze warto przejrzec oferty pracy w Polsce z, chociazby, anglojezycznych serwisow. Niech rekruterzy zra gruz. #!$%@? cyganie biznesu. Ich celem jest w koncu pozyskanie jak najtanszych pracownikow, za to przeciez dostaja glownie premie. Kwalifikacja to
  • Odpowiedz