Wpis z mikrobloga

@focer: Udało ci się naprawić kamerkę? Mi po upgrade (chyba przerwanym, bo nie zapaliła mi się żadna dioda i myśląc że nic się nie dzieje wyjąłem kartę) teraz to w ogóle ani niebieska ani żółta dioda nie świecą, lcd tak samo... Słychać tylko po włączeniu dźwięk który pojawiał się przy "Welcome" i zaraz po nim jeszcze jeden taki sam (jakby się od razu wyłączała) :/...
  • Odpowiedz
@rav83: masz #!$%@?ę za 77 dolców?

da się naprawić, soft jest gdzieś w tagu (ja wrzucałem link, który dostałem od pingponga)

rób dispute, pisz, że chcesz 50 dolców, koło 30-40 powinien ci
  • Odpowiedz
@focer: Si, podróbka... Z chińczykami powojuje później, teraz chciałbym przywrócić kam do żywych bo pojutrze wyjeżdżam i kamerka miała mi towarzyszyć... Tyle że żaden firmware jaki znalazłem nie chce hulać :/... Wgrywałeś ten ze strony http://www.techmoan.com/files-drivers/ ? Mi ten nie działa, pamiętasz konkretny link skąd ściągałeś? PS. wcześniej miałem wersję 20140110v01...
  • Odpowiedz
@rav83: walczyć to za bardzo nie ma co, napisz, ze masz #!$%@? i inni z Polski też u niego kupowali, jest ci smutno i neich ci odda 50 dolców, odda koło 40 (tak pisali na mirko)

ja chciałem 38 oddał mi 33 po dwóch wiadomościach

pisz od razu ;)
  • Odpowiedz
@focer: OMG! focer, uratowałeś mi wakacje!!! ;D... Z tym firmware zadziałało, DZIĘKI WIELKIE. A na domiar dobrego, widzę że to firmware 20140607v01 z rotacją, wyzwalaczem itp... GREAT!
  • Odpowiedz
@rav83: no bo ten chinol od razu wiedział, że #!$%@? i normalny soft nie idzie

ja do niego napisałem, to nie wiedziałem że to fake, myślałem że #!$%@?łem i zbrickowałem

a jego magic link zadziałał, już kilku osobom pomogłem tym linkiem
  • Odpowiedz
@focer: To, że chinole podrabiają nawet sj4000 w to wierzę, ale że będą wspierać swoje podróbki wypuszczając nowe wersje firmware - w to już bym nie uwierzył... a jednak ;). PS. Napisz niech Ci teraz podsyła nowe firmware jak się pojawią ;P.
  • Odpowiedz
@focer: Poszperałem wczoraj trochę i znalazłem jeszcze nowszy firmware do #sd28 #acmell (czyli fake SJ4000).

Wersja to: 20140702v01. Link: https://www.dropbox.com/s/q76ucmfqsuczmst/20140702V01.rar ...

Wydaje mi się, że soft poprawił, jak dla mnie, zbyt dużą "ziarnistość" video i zbliżył kolory do rzeczywistych. Moim zdaniem teraz jest znacznie lepiej w porównaniu do 20140110v01 (20140607v01 nie miałem zbytnio okazji przetestować, bo wgrałem od razu ten nowszy). Daj znać jakie są Twoje
  • Odpowiedz
Witam jestem posiadaczem kamery sj4000. Podczas pierwszego uruchomienia na wyświetlaczu w kamerce pojawiły sie kreski i kamerka sie zawiesiła ( działała 1min) jedyne co mogłem zrobić to oczywiście wyjądź baterie. Po w/w resecie w kamerce zaświecają sie 2 diody jedna niebieska z boku i z góry zółta nie działa natomiast wyświetlacz. Oczywiśćie znalazłem ze trzeba wgrać nowy soft a mianowicie plik "FW96650A.bin" niestety nic to nie daje wgrywałem na karcie 16gb klasy
  • Odpowiedz