Wpis z mikrobloga

@Sudokuu: A skąd Ty wiesz, jak wyglądam? :p Jestem niska, mam 1,58, więc nie wyglądam na szczęście jakoś anorektycznie, tylko normalnie - przynajmniej w mojej opinii, ale jeśli Cię to interesuje, to możesz spytać tych mirków, którzy mnie znają :)
@mustek36: No faktycznie mało informacji, ale myślę, że jakby ktoś chciał pomóc, to zawsze może się dopytać. Ja bym chciała, ale niestety jedyne, co mogę zrobić, to poszerzyć zasięg ogłoszenia, bo sama jestem za słaba, żeby w takim przypadku pomóc.
@Nenciak: może dziwna odpowiedź, ale spróbuj w jakimś okolicznym OSP, ochronie, w moim bloku, oczywiście inne miasto, kogoś znoszą więc, może i tobie pomogą. Warto byłoby dodać ile facet waży, bo wiesz tutaj też bywa różnie...
@Cilthal: Ja tego chłopaka nie znam i nie wiem, gdzie dokładnie mieszka (kolega wyżej napisał, że na Widoku - nawet nie wiem, gdzie to jest, bo tu mieszkam niecały rok i studiuję). Wrzuciłam tutaj, bo pomyślałam, że ktoś z mirków mieszkających w Kaliszu mógłby mu pomóc. Spróbuję może napisać do niego i zachęcić go do zapytania OSP, czy mogą mu pomóc. Tylko nie wiem, czy będą chcieli tak regularnie przyjeżdżać, by