Wpis z mikrobloga

Kilka faktów o heterodewiantach:

1. Biseksualni i homoseksualni mężczyźni są 3 razy bardziej zdolni do utrzymania abstynencji seksualnej w trakcie 12 miesięcy niż heterodewianci. [1]

2. 72% żonatych mężczyzn przez 2 lata przyznało się do zdrady małżeńskiej. [2]

3. Tylko 55% heterodewiantów studiujących pamięta imiona wszystkich swoich kochanek. [3]

4. Wg aktywisty heteroseksualnego, Paula Camerona, 22% heteroseksualnych mężczyzn brało udział w trójkątach, orgiach lub seksie grupowym. [4]

5. Heterodewiacja jest obecna również publicznie:

a) W trakcie Mardi Gras 1/3 uczestników uprawiała seks waginalny z kimś poznanym w trakcie zabawy, a 16% przyznało się do seksu oralnego [5]. Władze zachęcają rodziny do brania udziału w tym „święcie”;

b) 57% studentek w trakcie ferii wiosennych przyznało, że najlepszym sposobem na wpasowanie się jest bycie promiskuitywną i jedynie jedna na pięć żałowała swoich podbojów seksualnych. [6]

6. Konsekwencje medyczne heterodewiacji są przerażające:

a) 56% mężczyzn i 60% kobiet przyznało się do zachorowania na chorobę przenoszoną drogą płciową, z czego 51% przyznało się do stwierdzenia objawów w ciągu ostatnich 90 dni; [7]

b) i tak dalej.

Bibliografia

1. Binson, Diane; Michaels, Stuart; Stall, Ron; Coates, Thomas J.; Gagnon, John H.; Catania, Joseph A. “Prevalence and social distribution of men who have sex with men: United

States and its urban centers.” Journal of Sex Research 32, no.3 (1995): 245-254

2. Hite, Shere. The Hite Report on Male Sexuality. (NewYork: Alfred A. Knopf; 1981): 1096

3. Klein, Marty; Petersen, James R. “Playboy’s college sex survey: A most stimulating look at love and lust on campuses across the country.” Playboy (October, 1996): 64-70, 150-154.

4. Cameron, Paul; Cameron, Kirk; Proctor, Kay. “Effect of homosexuality upon public health and social order.” Psychological Reports 64, no. 3 (June 1989): 1167-1179.

5 Milhousen, Robin R.; Reece, Michael; Perera, Bilesha. “A theory-based approach to understanding sexual behavior at Mardi Gras.” Journal of Sex Research 42, no. 2 (May 2006): 97-106.

6. American Medical Association. Informacja prasowa: “Sex and intoxication among women more common on spring break according to AMA poll.” (March 8, 2006). Dostęp http://www.ama-assn.org/ama/pub/category/16083.html.

7. El-Bassel, Nabila; Witte, Susan S.; Gilbert, Louisa; Wu, Elwin; Chang, Mingway; Hill, Jennifer; Steinglass, Peter. “The efficacy of a relationship-based HIV/STD prevention program for heterosexual couples.” American Journal of Public Health 93, no. 6 (June 2003): 963-969.

#heterochoroba #heterodewiacja #homopropanda #neuropa
  • 126
Myślę że "normalni ludzie" powinni się odizolować od heterodewianckiego społeczeństwa w jakimś gettcie, szpitalu, czy czymś podobnym.
@GangrenaM: To walka o Prawdę i Polskę wolną od heterozboczeńców mówiących normalnym ludziom jak mają żyć! Walczymy z wrogą Polakom ideologią, którą media chcące uchodzić za niezależne codziennie serwują dzieciom, tak dzieciom! Przez nasze wschodnie granice wlewa się zgnilizna moralna dlatego nie spoczniemy dopóki każdy człowiek na świecie nie usłyszy naszego wołania o normalną rodzinę i nasze prawo do życia, tak życia! Nie damy się zakrzyczeć! Dziewczyna i dziewczyna = normalna
@verizon: widzę, że się spóźniłem, ale ten thread jest tak dobry, że muszę wykorzystać tę okazję i się Wam do czegoś przyznać: jestem hetero.. Przez moment nie mogłem sie pogodzić z tym jak odkryłem, że nie jestem normalny.. Liczyłem, że może jestem bi, ale nie... Czy ktoś z Was wie, gdzie udać się po pomoc?

@kolanoskopia: przepraszam, ale mam prawo być dumny z tego kim jestem! POLECAM SPRÓBOWAĆ KIEDYŚ Z DIEWCZYNOM, NA PEWNO CI SIE SPODOBA, a NIE sie wypowiadasz JAk ZOSTAIWASZ WSZYSKIE LASKI DLA INNYCH KOBIET... stulejo ty:P