Wpis z mikrobloga

Nie śpię, bo czekam na wyniki!

Spałam gorzej niż w noc przed egzaminem. Od 5 budziłam się co godzinę, a od 9 (jest 9:14) zerwałam się może ze 4 razy. Stwierdziłam, że to zbyt męczące. Sniło mi się, że na 120 pkt miałam 17 XD i że na poprawce były pytania dotyczące zwierząt w cyrku i asan w jodze.

Miłego dnia wszystkim!

#studbaza #odswiez #stresujo #juzniemoge #tortury (ʘʘ)
  • 25
@rrobot: zaraz umrę. jeszcze nigdy sie stresowałam się tak, że budziłam się w nocy! a wczoraj do 2 nie mogłam zasnąć. stwierdziłam, że dobrze, bo wtedy będę rano długo spała i jak wstanę, to pewnie wyniki już będą, albo ktoś mnie telefonem obudzi. EHE.

#bozebozebozeboze
@shido: nie mam pod ręką żadnego ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@rrobot: sprawdzenie naszego egzaminu to kwestia pół godziny, bo skanują tylko karty odpowiedzi. mogli zrobić to w dzień egzaminu, ale im się nie chciało. normalnie zazwyczaj były na drugi dzień, czyli byłyby wczoraj, ale była impreza na wydziale, więc też nie. Powiedzieli, tylko, że do końca tygodnia. Mamy nadzieję, że roboczego i oczekujemy ich dziś. Nie
@fvck: Wyobraź sobie szczęście chłopaka, jakbyś podeszła do jakiegoś na ulicy i się go spytała ''Cześć, zostaniesz moim chłopakiem?" ^_^
@rrobot: mają nas po prostu w dupie. miała być milionosobowa komisja egzaminacyjna. dziekan wyszla po pieciu minutach, inna szanowna pani doktor po dwudziestu i zostały z nami dwie sekretarki. kpina.
@shido: jedyne co potrafię sobie teraz wyobrazić, to wyniki egzaminu uporządkowane od najsłabszego do najlepszego i że mój jest gdzieś tam na końcu...
@fvck: welcome to the real world, nie chcę nic mówić ale później np. w pracy jest czasami jeszcze gorzej nie to że mają Cię gdzieś, to niektórzy jeszcze zwalczają się wzajemnie więc może nie tak źle na uczelni..to może obstawimy na którym miejscu będziesz ? ;-)
@rrobot: mam nadzieję, że w tym zawodzie tak nie ma. sama robota jest wystarczająco stresująca... żeby jeszcze ludzie mieli się zwalczac? nieee ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@fvck: zależy jaki zawód ludzie parszywi zwalczają się wszędzie ale no cóż miejmy nadzieję że nie trafisz na takich ( ͡° ͜ʖ ͡°) zresztą @shido ma rację miłość > cyferki
@rrobot: co my tu o robocie gadamy, jak ja na wyniki egzaminu czekam dopiero XD A JAK NIE ZDAM?! zawiodę się na sobie. a pozniej bede musiala sie do tego przyznać, przed tymi wszystkimi ludzmi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@fvck: zdasz, wszystko będzie dobrze, rzeczy się ułożą, kiedyś przypomnisz sobie te czasy i uśmiechniesz się na myśl o nerwach przed wynikami egzaminu ( ͡° ͜ʖ ͡°)