Wpis z mikrobloga

Drodzy moi modowi entuzjaści!

Pozostały około dwie godziny, by pokazać, że wykop stoi nie tylko heheszkami i aktualnymi wydarzeniami, ale może być także źródłem rzetelnej wiedzy z zakresu męskiej mody. Muszę przyznać, że podjęcie decyzji o założeniu sobie konta wymagało dłuższego zastanowienia się, ale dziś mogę stwierdzić, że zrobiłem dobrze, a potwierdza to ilość poznanych, wirtualnie i realnie, zajaranych modowo mirków, od których także mogę się uczyć. #ubierajsiezwykopem robi fenomenalną robotę i cieszę się, że mogę w tym uczestniczyć:)

Staram się jak mogę wnosić ile się da w rozwój tagu, dlatego też, za waszą zresztą radą, wrzuciłem wczoraj wpis:

http://www.wykop.pl/ramka/2051552/lustereczko-powiedz-przecie-czyli-o-pastowaniu-butow-na-wysoki-polysk/

Ma on na ten moment bardzo korzystny stosunek wykopów do zakopów i za to jestem wam cholernie wdzięczny. Na moje oko brakuje jeszcze około 30 wykopów, by znalazł się on na stronie głównej. Jeśli chcecie, by wiedza o tym jak prawilnie dbać o buty trafiła także pod strzechy, to #wieciecoztymzrobic. Tak naprawdę każdy z nas chciałby się dobrze ubierać, a nie każdy o tym wie. Może taki wpis rozbudzi w kimś entuzjazm do lepszego ubioru? :)

#ubierajsiezwykopem #ubierajsiezuszatym #klasycznaelegancja #perelkizlumpeksu #alesiekuzwarozgadal