Wpis z mikrobloga

W piatek w lokalnym klubie bedzie impreza na ktorej będą 3 dziewczyny z ktorymi krece z kazda po trochu, zadna z nich nie wie o pozostalych, ale kazda mnie zaprosila na ten wieczor. Najchetniej bym nie poszedl ale jedna z nich wyjezdza 2 dni pozniej za granice i chce sie pozegnac. co zrobic zeby nie zostac #tfwnogf ?

#pytanie
  • 16
@tallman: Wyjeżdża za granicę, więc nic nie wskórasz. Olej imprezę, zaproś gdzieś indziej jedną z pozostałych i spędź z nią miło wieczór. Druga się nie dowie, więc nadal możesz z nią kręcić po cichu.
@Jofridd , @Beauvoir, @Moje_Siano: ok wiec nr1 wyjezdza za granice, ją olewam. problem w tym ze nr2 zaprosilem na wesele ktore bedzie za 2 tygodnie i nie moge jej olac :p z drugiej strony nr 3 ktora poznalem nie dawno chyba najbardziej mi sie podoba i jej tez nie moge olac...
@Jofridd: @Moje_Siano: w sumie musze isc bo umowilem sie z kumplami ze swietujemy koniec sesji i obiecalem nr2 ze sie spotkamy. moze pojde spedze wieczor z nr3, nr2 sie obrazi powie ze z wesela nici, a na wesele wezme nr 3? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tallman: Zależy, czy podobasz się nr 3 tak, jak ona podoba się Tobie;P Hmm czy jeśli powiesz, że idziesz z kumplami i najwyżej będziesz krążył przez chwięl między obiema to się obrażą? Po prostu publicznie im nie okazuj uczuć za bardzo;P