Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #bekazkuca #4konserwy #krul

-polibuda

-wokół prawie sami korwiniści

-na grupie na facebooku żale, bo stypendia socjalne się spóźniają

-wśród osób jęczących o brak kasy znajdują się takie, które miały awatar KNP w trakcie wyborów xD, większość ma polajkowanego JKM

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakbym miał WOLNY wybór czy chcę płacić podatki i dostawać zapomogi (marny procent z tego co zapłacę), a nie płacić podatku i nie dostawać zapomogi, to jasne, że wybrałbym to drugie.


@Juan_Carlos_Delporto: ale oni prawie nie płacą podatków, jeśli gdzieś pracowali to w wakacje, ich rodzice też prawie nie płacą podatków, bo albo mają DG i lecą na stracie, albo mają bardzo niskie dochody, skoro stypendium w ogóle zostało przyznane
  • Odpowiedz
@Fren: A gdzie ja powiedzialem, ze jakikolwiek państwowy zasiłek jest ok? Czytaj ze zrozumieniem prosze. Sprawa rozchodzi sie o dwie zupełnie inne od twojego pytania kwestie: czy ludzie pobierający jakies państwowe zapomogi sa jednoznacznie "nierobami" i czy będąc zwolennikiem KNP jestes zobligowany do takiej opinii.
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: no ok, nie odczytałem ;) ale nie zgodzę sie, że nawet mie tyle popierając KNP,,co gadając jak to sie czesto korwinowcom zdarza, że jak na zasiłku to nawet ta moja matka z dzieckiem to wykorzystujący państwo i ich krwawice nierób, a samemu pobierając zupełnie nie potrżebny do życia zasiłek. Bo chyba sam wiesz, jak zasiłek socjalny na studiach wyglada. Ze wszystkich zasiłków powinien byc zlikwidowany jako pierwszy, bo jest
  • Odpowiedz
@wspolrzednebiegunowe: bardziej kims, kto odbiera pieniądze, ktore mu odebrano przymusem w podatkach. Zreszta jak juz wspomniany wyżej komunista, ktory jest przeciwnikiem kapitalizmu nie moze odrzucać np kupowania jedzenia w kapitalistyczny sklepie. To, ze chcesz zmienic system nie jest równoznaczne z tym, ze musisz go teraz całkowicie odrzucić.

@Fren: dla mnie wszystkie zasiłki sa złym pomysłem. Aczkolwiek niektóre sa bardziej bezcelowe niz inne. Szczerze mówiąc to nie mam pojecia
  • Odpowiedz
dzieś pracowali to w wakacje, ich rodzice też prawie nie płacą podatków, bo albo mają DG i lecą na stracie, albo mają bardzo niskie dochody, skoro stype


@wspolrzednebiegunowe:

Ja jestem studentem i to, że nie pracuję (czasem tylko sobie coś dorobię), nie znaczy, że nie płacę podatków. W-----a mnie takie mówienie.

Jeżdzę na zajęcia samochodem, w cenie paliwa masz vaty, akcyzy. W cenie alkoholu (wiadomo, że jak się ma 16-30
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: bardzo duża cześć socjalu jest bardzo potrzebna chociażby dla lepszej stabilizacji społecznej, dzięki czemu biali Murzyni z biednych dzielnic nie napadają przechodniów, tak w olbrzymim uproszczeniu, bo przekazania opieki nad wszystkimi beneficjentami socjalu jest dośc mityczne. Natomiast akurat ten zasiłek to kpina, bo dostaje się go od pewnej kwoty na członka rodziny, która jest w miarę łatwo dowieść, dzięki czemu z moich obserwacji idzie on najcześciej na nowe adidaski,
  • Odpowiedz
bardziej kims, kto odbiera pieniądze, ktore mu odebrano przymusem w podatkach.


@Aleksander_Newski: jak ktoś bierze stypę, to jest beneficjentem tego systemu, a nie płatnikiem, a to, czy kiedyś te pieniądze w podatkach odda, to już nie jest takie pewne. Jeśli cygana na socjalu zwolennicy KNP nazwą pasożytem, to takiego studenta także powinni w ten sposób określić i nie ma tu żadnej różnicy, nie ma znaczenia to, że się uczy, bo
  • Odpowiedz
@wspolrzednebiegunowe: jak JKM dostał się do PE to ma nie pobierać diety? takie jest prawo to biorą stypendia, ale głosują za JKM, żeby prawo zmienić. czyli wg ciebie: ja, skoro głosowałem na JKM to mam płacić podatki (bo takie prawo) ale już opieka zdrowotna/edukacja/itp/itd to z własnych pieniędzy bo na JKM głosuję??? mimo, że mam prawo żeby z tego korzystać?? To u ciebie jest #fucklogic
  • Odpowiedz