Wpis z mikrobloga

@el_flaco: ja wiem ale spuszczanie się jaki to jeden piątak nie jest OP podczas gdy podobny wynik da się zrobić na każdym z nich, bez względu na to jak słaby by nie był? Przecież to przede wszystkim kwestia nub timów a nie czołgu w którym jedziesz.
  • Odpowiedz
@w_szafa: O kisne xD to co piszesz tyczy sie każdego tieru a nie tylko 5 czy lolkow, nawę bardziej wysokich bo tam nie ma naprawdę #!$%@? czolgu ktorym nie da sie nic zrobić. Ja właśnie nie rozumiem grania tylko wysokich tierow gdzie pelno jest gownoczolgow składających pól czolgu jednym strzałem, gdzie pelno jest trol plutonów np 3x gwiazda śmierci i każdy minimum niebieski. Pocisz sie, wiercisz po każdym strzale.
  • Odpowiedz
@kubakabana: na wyższych tierach lepiej skill rośnie, imho. Załogi też szkolą się lepiej. Na dodatek granie wyższymi tierami pozwala na odkrywanie kolejnych i kolejnych dyszek, a ja akurat nieziemsko lubię clan wary więc im więcaj mam tych dyszek tym mniejsza szansa że nie zagram bo czołg zablokowany albo akurat testujemy jakiś dziwaczny setup.

A co do plutonów niebieskich - całą frajda żeby być w takim plutonie a nie srać przed nim
  • Odpowiedz