Wpis z mikrobloga

#!$%@? WIELCE HARDKOROWY LESZEK LUDOMIR, WSZYSTKIE MEDIA TERAZ TROMBIO, TAKI SMIESZNY POLACZEK, PRZESKOCZYŁEM PŁOT DAJCIE MI HAJSY, TONY ATENCJI #!$%@? POPROSZE. NO CIEKAWE CZY OGLĄDAŁ KIEDYŚ FAJERWERKI Z DACHU STADIONU I ILE RAZY OMINĄŁ SZEREGI STRAŻNIKÓW ŻEBY WEJŚĆ NA KONCERT ZA FREE ALBO NA SCENE. POBIEGAM NAGI PO SKOCZNI BO KAMERY PATRZĄ, TAKA SŁAWA. MAMA NAPEWNO DUMNA

#buldupy #gorzkiezale #leszeksmieszek

btw

#znowugdzieswszedlem

Dostałem się na koncert Black Sabbath za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a na scenie byłem dosłownie sekundy (pod koniec ofc żeby nic nie stracić), ochrona była dobrze zorganizowana a ja nie przemyślałem planu : [

Znów wyrwali mnie już w tłumie, lecz tym razem obyło się bez #!$%@? bo udawałem strasznie pijanego : > wyrzucili mnie z atlas areny ale wbiłem się spowrotem na paranoid xD

Następnego dnia ustawili milion ochroniarzy tam gdzie wchodziłem ale na Aerosmith udało mi się kupić bilet za 30zł od konika tuż przed koncertem(nie miałem więcej mamony i się zgodził) więc też na propsie.

Tu pozdrowienia dla grubej laski która cieszyła się że razem posłuchamy sobie na zewnątrz gdyż oboje nie mamy biletów, poszedłem niby się odlać a zaraz pomachałem jej z balkonu xD

koncerty niesamowite, kto był ten wie : >

do domu stopem zgarnęły mnie dwa miłe #rozowepaski i jeszcze zabrały na piwo ( ͡ ͜ʖ ͡)

#tylewygrac
  • 6
  • Odpowiedz