Wpis z mikrobloga

Jak mnie w-------ą te komentarze na #facebook jak ktoś wrzuci zdjęcie normalnego dzieciaka, chłopca w wieku 3-7 lat to wszystkie #rozowypasek piszą:

"Ooo, jaki przystojniak", "Co za ciacho <3" nawet jak ten dzieciak jest u-----y błotem i wygląda na cygana.

A weź sobie teraz wyobraź jeden z drugim co by się działo gdyby to była dziewczynka i jakiś #niebieskipasek by jebnął komcia:

"Co za ślicznotka" albo "Mmm piękność <3"

to od razu k---a prokurator i 4 gwiazdki i by FBI przyjechało.
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Minieri: mnie to nie przeszkadza, po co spinac się o coś takiego, kobiety mają potrzebę tak pisać niech piszą, normalni faceci takiej potrzeby nie mają więc nie piszą i tyle
  • Odpowiedz
@cuntbrah: bez przesady. Jak Cię to mierzi to wywal ze znajomych i tyle. Rodzice mają to do siebie, że lubią się pochwalić swoimi szkrabami, ale Ty prawdopodobnie tego nie wiesz, bo jesteś w najlepszym wypadku studbusiarą, która nie chce/nie może/nie ma z kim mieć dzieci, ew. starą panną. Gdybyś miała dziecko, z którego byłabyś zadowolona i szczęśliwa, to ukrywałabyś je przed światem? Nie wrzucała na fejsa bo nie?
  • Odpowiedz
@Minieri: hmmm... moze to dziwne, ale wyobrazam sobie, zeby niebieski pasek tak pod jakims zdjeciem np. dziecka znajomej napisal. inna rzecz, ze rzeczywiscie, nieczesto to sie zdarza
  • Odpowiedz
Gdybyś miała dziecko, z którego byłabyś zadowolona i szczęśliwa, to ukrywałabyś je przed światem? Nie wrzucała na fejsa bo nie?


@przemyslany_nick: Kurczę, ma dziecko z którego jestem zadowolony i nie wrzucam Go na fejsa. Bo nie.
  • Odpowiedz
@kiszczak: No to dobrze, chwała Tobie jak nie chcesz się dzieciakiem pochwalić przed znajomymi. Rozumiem, że Twoja kobieta nie robi tego za Ciebie. Proste, że ojcowie trochę luźniej podchodzą do tematu (wiem że tak jest na milion procent), ale jak jakaś mamuśka chce się pochwalić pociechą to nie wiem po co robić z tego problem. Można w-----ć ze znajomych albo nie zaglądać do galerii czy co tej fejs tam ma.
  • Odpowiedz
@cuntbrah: to już nie wolno na swój własny profil wstawić tego, co się chce? nikt Ci nie każe mieć matek w znajomych i tego oglądać. proste jak budowa cepa. ludzie mają czasem potrzebę dzielenia się z innymi swoim życiem, a w dzisiejszych czasach normą jest robienie tego właśnie w takich serwisach społecznościowych. widzę, że ciężko niektórym to zrozumieć.
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: @SScherzo: Dużo rzeczy wolno, ale to nie znaczy, że trzeba je robić. Problem swoją drogą ostatnimi czasy dosyć często poruszany, otóż Paweł jak dorośnie, być może nie będzie zadowolony, że w internecie krążą zdjęcia małego u-------o Pawełka, którego widokiem jego mama musiała uszczęśliwiać wszystkich wokół. Wiem, ze ja nie byłbym zadowolony, gdyby moja mama prowadziła mi w internecie bloga. A to, że c-----e zachowania w dzisiejszych czasach
  • Odpowiedz
Problem swoją drogą ostatnimi czasy dosyć często poruszany


@cuntbrah: problem dla ludzi, którzy prawdziwych nie mieli.

otóż Paweł jak dorośnie, być może nie będzie zadowolony, że w internecie krążą zdjęcia małego u-------o Pawełka, którego widokiem jego mama musiała uszczęśliwiać wszystkich
  • Odpowiedz