Wpis z mikrobloga

@kanclerz_koronny: @piekarSOAD: htc dostanie mapy here (po aktualizacji do 8.1) z licencją na jeden kraj

natomiast każda nokia dostanie licencję globalną (czyli mapy w każdym kraju)

ze względu na wsparcie producenta wolałbym nokię, dużo ciekawych aplikacji, np. fotograficznych

w ogóle jaki masz budżet na telefon?
  • Odpowiedz
@WielkaPolska: piszę ogólnie. System jest przecież stale rozwijany, nawet nie dorósł jeszcze funkcjonalnością do Andka... Skoro wy jesteście testerami, to jest to Beta. Zaraz bojówka będzie płakać i używać śmiesznych argumentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fanrol: budżet hmm...ciężka sprawa wolałbym oscylować ok 800zł...czytałem, że najleppiej byłoby wybrać 920, ale nie wydam tyle na telefon, szczególnie, że nie jestem graczem i raczej nie wykorzystam potencjału telefonu . Chodzi mi o to żeby wgrać kilka najpotrzebniejszych aplikacji (jakaś pogoda, wiadomości itp) i nie mieć problemu z zawiechami systemu, ciągłymi resetami telefonu (jak to mam teraz w Xperii). Początkwo byłem zdecydowany na 720, ale w tej samej cenie
  • Odpowiedz
@kanclerz_koronny: też nie przepadam za phabletami. bierz tylko z Polski, na rachunek, nowe, z gwarancją - a najlepiej zapytaj, czy telefon nie jest refurbished - no i zawsze masz 10 dni na zwrot przy umowach zawieranych na odległość.
  • Odpowiedz