Wpis z mikrobloga

Oglądam akurat kolejny raz wypowiedź Olejnik do premiera, gdy wchodzi moja mama do pokoju czegoś tam szukając i mówi.

-Co ty tam oglądasz?

-Olejnik jak masakruje Tuska. Odpowiadam

-Na twarzy mojej mamy pojawiło się zdziwienie

-No wiesz afera podsłuchowa, taśmy ujawniające...

-A ja nie mam na to czasu - i wyszła z pokoju.

Po chwili rozmawiam z nią na ten temat a ona "No coś tam, że ujawnili rozmowy i wgl.Nie interesuje się polityką”. Jak mamy coś zmienić, jeżeli co druga osoba powie "Nie interesuje się polityką”. Tak po prostu chciałem to napisać bo mi smutno...

#aferapodsluchowa #aferatasmowa #smutnomi
  • 5
  • Odpowiedz
@Firexs: Wystarczy zeby te osoby nie chodzily na wybory. Niechy glosuje te 20-30% srednio i bardziej swiadomych ludzi, nie mowie, ze wtedy bedzie zajebiscie ale przynajmniej wybor bedzie w miare swiadomy.
  • Odpowiedz
@jankotron: Dokladnie. To juz jest jakis obled. Jakas grupa nagrywala politykow przez ponad rok w 5 restauracjach czy lokalach. Nagrywano rozmowy kuluarowe gdzie mowiono o interesach, zagrykwach politycznych i personaliach. I mamy jakies niedopowiedzenia, nieladny jezyk, niejasne umowy. Kurcze przez taki okres zbieranie tasm to powinny byc czarno na bialym dowody jak ten i ten ukradl tyle i tyle, ten zalatwil ustawe za milionowa lapowke ktora dal mu ten i ten.
  • Odpowiedz