Wpis z mikrobloga

Czesc mirki!

Dzis znow poniedzialek! :)

Zrobcie sobie rachunek sumienia - na ile oceniasz siebie? w skali od 1 do 10....

Zrobcie sobie tez kalkulacje odnosnie planowanego przyszlego zycia - tez w skali od 1 do 10.

Wasz kontakt z rozowymi/niebieskimi paskami - skala od 1 do 10

Wyszlo Wam zle? Wyszlo Wam 1? To idealny czas na zmiany, idealny czas na zrobienie cos z tym! :)

Patrzcie - wyszlo 1 - juz nizej nie mozecie spac - teraz mozecie leciec tylko do gory! :)

Meczy Was depresja - zgloscie sie do specjalisty - to samo nie przejdzie (ile juz czekacie, aby przeszlo?)

Nie macie perspektyw w zyciu? Znajdzcie sobie zainteresowanie! Znajdzcie jakies hobby... i... praca w tej dziedzinie bedzie dla Was przyjemnoscia (tak samo, jak dla mnie przyjemnoscia jest moja praca (wlasnie teraz ja koncze, ale nie narzekam :D))

Podoba Wam sie jakas laska albo chlopak?! Zagadajcie!

Macie w zwiazku problemy? Postawcie na szczera rozmowe - wyjasnijcie wszystko! :)

Nie podoba Wam sie Wasza praca - zacznijcie szukac nowej! Przeciez mamy XXI wiek, jest internet, po pracy - zamiast mirkowac - porozsylajcie CV :)

Nie podobaja Wam się moje wpisy - dodajcie tag #motywacyjnepowitanie do #czarnalisto

Pamietajcie - siedzac na dupie i czekajac - nikt Wam nie podstawi gotowego rozwiazania i nie powie: rob tak, rob to i tamto!

Sami jestescie kowalami wlasnego losu! Dzis poniedzialek - idealny dzien na zmiany! :)

Teraz ladnie idziemy przed lustro i mowimy sobie (na glos): Jestem zajebisty/a!

Pewnie powiecie po co? Powiecie pfff zal mi go. Zaufajcie jednak... po tygodniu takiego powtarzania - zacznie to dzialac!

Czytaliscie kiedys o samospelniajacej sie przepowiedni? No wlasnie - to dokladnie to samo!

Dodam pozytywna nutke na reszte dnia!

Dzis jest wlasnie ten dzien! Dzien zmian! :)

Zycze wszystkim milego dnia! Mamy lato! :) Mamy piekny poniedzialek! :)

No wiec! Do dziela! :)

#motywacja #motywacyjnepowitanie #czesc #czolem #dziendobry #witam #elo #optymizm #depresja #pesymizm #lona #rap #fruziewolaoptymistow

MamGlupiNick - Czesc mirki!



Dzis znow poniedzialek! :) 

Zrobcie sobie rachunek su...
  • 7
  • Odpowiedz