Wpis z mikrobloga

Załapałem się dzisiaj na niedrogą podróż z blablacar, razem ze mną pasażerem była pewna laska.

W pewnym momencie wyszło na jaw, że była 3 miesiące w Australii.

Zaciekawiony zapytałem co się jej tam podobało i jak ogólnie wrażenia.

Odpowiedziała:

- Ogólnie świetny kraj, do tego mają genialny socjal....

Nie ogarnąłem tego, ale kontynuowała:

- tam jest tak, że każdemu się udaje, no chyba że idzie w dragi albo alkohol...

Jako, że jestem za gospodarką jak najbardziej prawicową odbeknąłem jej, że ten cały socjal to największy syf świata i pożywka dla nierobów, ale chyba średnio to zaakceptowała.

Czy jest tutaj jakiś przedstawiciel #rozowepaski obeznany w #logikarozowychpaskow albo przynajmniej #neuropa?

#knp #korwin #bekazrozowychpaskow
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BongoBong: Z rozumowania ludzi, którzy uważają, że należy im się cos w zamian za to, że się urodzili/byli łaskawi gdzieś zamieszkać itp. Podobnie kombinują armie ciapków przeprawiających się do Wielkiej Brytanii w naczepach.

Bekę mam z ludzi, którzy cel emigracji obierają na podstawie tego co dostaną od danego kraju w ramach szeroko pojętej opieki socjalnej pomagającej ludziom, którym praca jest delikatnie pisząc obca zamiast na podstawie tego co mogliby w
  • Odpowiedz
@BongoBong: Wyjechał do babci, która znalazła się tam poślubując (fikcyjnie dla paszportu) jakiegoś australijczyka. W sumie to nie robiła nic "bo co tam robić, nuda i gorąco". Nigdzie nie napisałem, że wyjechała je wyłudzać. Napisałem tylko że je zachwala, głównie na podstawie tego co tam zobaczyła, za przykład podała to że można mieć 3 dzieci i Państwo się zatroszczy o kasę na ich utrzymanie. Nie chciałem z nią dłużej na
  • Odpowiedz